استاندار لرستان: فرزندان شهدا مایه مباهات جامعه هستند

on .

استاندار لرستان گفت: فرزندان شهدا مایه افتخار و مباهات تمام مردم هستند.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، سید موسی خادمی استاندار لرستان در دیدار با فرزندان شهید شاغل در استانداری و فرمانداری ها که به مناسبت بزرگداشت روز شهید برگزار شد ، گفت: راه نجات و بقای کشور پایبندی عملی به آرمان ها و اهداف شهداء والا مقام و الگو قرار دادن آنان است .

خادمی با اشاره به اینکه شهدا و خانواده شهدا به دلیل پایداری و صبر باید الگوی جامعه باشند، عنوان کردند: فرزندان شهدا مایه مباهات جامعه هستند.

وی با اشاره به توانمندی های فرزندان شاهد اظهار کرد: فرزندان شهدا باید با تاسی از پدرانشان در تمام عرصه ها پیشگام بوده و بتوانند در جامعه تاثیرگذار باشند.

خادمی خاطر نشان کرد: انگیزه‌هایی که پدران شما داشته‌اند حرکت در مسیر خداوند بوده است.

وی با تاکید براینکه بی تردید عظمت و ذات پاک شهدا در وجود فرزندانشان نیز نهفته است، افزود: باید فرزندان شهید از سایرین متفاوت تر و مشخص تر باشند و به نیروهای فاخر هر سازمان تبدیل گردند.

وی افزود: شهدا ارزشمندترین دارایی خود را در راه تحقق آرمان‌های والای نظام و انقلاب نثار کرده و با از خودگذشتگی و جانفشانی موجب ماندگاری و استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی شدند و امروز صبر و بردباری خانواده‌ و فرزندان معظم شهدا مسئولیت سنگینی بر دوش مسئولان گذاشته است .

وی بابیان اینکه خانواده‌های شهدا الگوی جامعه هستند، خاطرنشان کرد: الگوی رفتاری و کرداری خانواده‌های شهدا باید صدیقه طاهره(س) باشد.

خادمی افزود: خوشبختانه مدیران فعلی استان از آزادگان، جانبازان، ایثارگران و یا خانواده‌های شهدا هستند و برای رفع مشکلات این قشر دلسوزانه تلاش می کنند.

استاندار لرستان در خصوص مشکلات استخدامی فرزندان شاهد، اظهار داشت: در این میان دولت در قبال فرزندان شهدا وظیفه بسیار سنگین‌تری را بر دوش دارد و مدیران نیز تمام توان خود را برای فراهم کردن زمینه اشتغال این عزیزان و همچنین تبدیل وضعیت آنان بکار می‌گیرد.

استاندار لرستان ضمن ابراز خرسندی از این دیدار،  در خصوص رفع مشکل بیکاری فرزندان شهدا گفت:  در اسرع وقت خدمات ارزنده ای برای رفع مشکل بیکاری و همچنین تبدیل وضعیت اشتغال ایثارگران انجام خواهد شد. 

لازم به ذکر است، در پایان این مراسم از فرزندان شهدای شاغل در استانداری، فرمانداریها و بخشداری های استان، با اهدای هدایا و لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.