استاندار لرستان تاکید کرد: لزوم همکاری مردم در ساماندهی و زیبایی شهر

on .

استاندار لرستان گفت: گروه های اجتماعی و سمن ها در راستای فرهنگ تمیز نگه داشتن شهر پای کار باشند.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، سید موسی خادمی در بازدید از ساماندهی ورودی‌های شهر خرم آباد اظهار داشت: مهمترین اقدامی که در آستانه ایام نوروز در استان شروع شده بحث پاکسازی و تمیز کردن ورودی‌‌های شهر  بخصوص خرم آباد است.

وی در ادامه افزود: علاوه بر کارهایی که در سطح شهر توسط مجموعه شهرداری و محیط زیست راهداری و سایر دستگاه‌های مرتبط انجام داده در ورودی‌های شهر به طور خاص  ساماندهی و پاکسازی می شوند.

استاندار لرستان با بیان اینکه امروز به صورت جهادی و با همت عزیزان کار شروع شده و امیدواریم ورودی‌ها را به گونه ای پاکسازی و ساماندهی کنیم که در بدو ورود مسافر به شهر قضاوت اولیه آن، قضاوت یک شهر تمیز باشد، بیان داشت:  بخشی از کار را به طور طبیعی توسط دستگاه‌ها انجام می گیرد اما کافی نیست چرا که توان و کارآیی ما در صورت همکاری نکردن مردم به نتیجه نخواهد رسید.

وی ادامه داد: اگر قرار باشد دستگاه‌ها پاکسازی و تمیز کرده و بعد از آن مردم نخاله و زباله تولید کنند اتفاقی در ساماندهی و زیبا سازی منظر شهر نخواهد افتاد و همان وضعیت ادامه خواهد یافت.

خادمی به حضور گروه های اجتماعی و سمن‌ها تاکید کرد و گفت: با یک فرهنگ سازی مناسب در راستای اینکه اگر کسانی زباله تولید کنند و در جایی که درست نبود آن را رها کردند آنها را به مردم معرفی کنیم.

وی یادآور شد: شماره ماشین‌هایی که نخاله و زباله های خود را در مکان‌های ممنوعه تخلیه می کنند را به سامد استانداری و یا پلیس اعلام کرده  که دوستان دادستانی و پلیس پس از پیگیری ماشین‌های متخلف را متوقف کنند.

استاندار لرستان تصریح کرد: مردم نیز با گرفتن فیلم از کسانی که در راستای پاکسازی و تمیز نگه داشتن شهر رعایت نمی کنند و باعث بر هم زدن آرایش شهر می شوند می توانند از طریق شبکه‌های اجتماعی برخورد کنند.

خادمی از مردم خواست که پای کار باشند و در زیبایی و ساماندهی ورودی‌های شهر کمک کنند.


کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.