استاندار لرستان: بخش عمده‌ تصادفات ناشی از خطای انسانی است

on .

استاندار لرستان از پیش‌بینی تدابیر لازم برای خدمات رسانی در جاده‌های استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، سید موسی خادمی در حاشیه رزمایش طرح نوروزی نیروی انتظامی استان با بیان اینکه هدف از اجرای این مانور در سطح شهر ایجاد آمادگی در ایام نوروزی است، اظهار داشت: امروز فعالیت‌های نوروزی آغاز و تدابیر لازم از طرف مجموعه نیروی انتظامی برای کمک به امنیت هرچه
 بیشتر مسافران نوروزی در استان اندیشیده شده است.

وی در ادامه افزود: با برنامه‌ریزی‌هایی که شده گردشگران برای بازدید از مواهب و جاذبه‌های طبیعی و گردشگری استان به لحاظ امنیتی مشکلی نخواهند داشت.

خادمی با تاکید بر ایجاد امنیت مسافران در استان بیان داشت: مسافران سلامتی خود را در جاده‌ها حفظ کرده و سفر خود را بدون خطر و تصادف ادامه دهند.

به گفته استاندار لرستان تدابیر لازم برای خدمات رسانی در جاده‌ها توسط دستگاه‌های مربوطه پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه تلاش کرده‌ایم با اعمال تدابیر لازم و ایجاد محدودیت در برخی جاده‌ها و همچنین اطلاع رسانی لازم شاهد کاهش جدی تصادفات در سطح استان باشیم، تصریح کرد: بخش عمده‌ای از تصادفات ناشی خطای انسانی است بنابراین حل این موضوع با همکاری و توجه به تذکرهای پلیس از طرف مردم بویژه مسافرانی که به استان سفر می‌کنند؛ میسر خواهد شد.

استاندار لرستان با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات پلیس از طرف مردم گفت: امیدواریم با رعایت قوانین شاهد کاهش تصادفات و خسارات بزرگ ناشی از مرگ انسان‌ها باشیم.


کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.