معاون استاندار: مشکلات زیر ساختی مجتمع کشت و صنعت برطرف شود

on .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان با تاکید بر لزوم بررسی و رفع مشکلات مجتمع کشت و صنعت لرستان گفت: با هماهنگی و همکاری شرکت آب منطقه ای پمپاژ چاه آب کشت و صنعت انجام شود.     

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، گودرز امیری در نشست بررسی مشکلات کشت و صنعت لرستان افزود: جاده دسترسی این مجتمع با توجه به نقشه هوایی مصوب آماده شود.

وی با بیان اینکه جاده کشت و صنعت در صورت آزاد بودن باید احداث شود، اظهار کرد: در صورتیکه جاده آزاد نیست توسط کشت و صنعت تملک شود تا راه و شهرسازی نسبت به احداث جاده اقدام کند.

امیری درخصوص طرح ورودی و خروجی این مجتمع گفت: این طرح از قسمت بزرگراه خوزستان از طریق نماینده کشت وصنعت با راهداری تا20 فروردین انجام شود.

وی افزود: این طرح باید به گونه ای اجرا شود که ورودی وخروجی با پمپ بنزین تداخل نداشته باشد و حداکثر تا پایان شهریور 97 انجام شود.

وی اضافه کرد: باتوجه به اینکه مجتمع کشت وصنعت قصد دیوارکشی دارد و درقسمت جنوب با حریم بزرگراه ارتباط دارد، پس از اخذ مجوز قانونی واخذ مجوز احداث بنا از مراجع ذیربط اقدامات لازم صورت گیرد.

امیری گفت: طرح پیشنهادی احداث مجتمع گردشگری دهکده سبز به اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ارائه شود و حداکثر تا پایان فروردین ماه آینده این اداره کل ضمن پیگیری لازم، مجوزهای قانونی را صادر کند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.