استاندار لرستان: بخشی از تسهیلات اشتغال فراگیر در حوزه گردشگری لحاظ شود

on .

استاندار لرستان بر عرضه محصولات کشاورزی با کد سلامت تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، سید موسی خادمی در جلسه شورای مدیریت برنامه‎ریزی و توسعه استان با بیان اینکه در هر حوزه داشتن برنامه تاثیر بیشتری در رسیدن به هدف مورد نظر دارد، اظهار داشت: یکی از نیازهای اصلی کار که به شدت استفاده بی مورد می‌شود، بحث برنامه داشتن برای هر کاری است که در نهایت نتیجه کار خراب می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه همه دستگاه‌ها و کارگروه‎ها باید برای برنامه‎‎های خود سند اجرایی داشته باشند تا مشخص شود چه اقداماتی را می‎خواهند انجام بدهند، از چه نقطه‌ای شروع کرده و به کجا خواهد رسید، بیان داشت: اگر برای اقدامات خود برنامه‌ای نداشته باشیم قطعا به نتیجه‌ای نخواهیم رسید در صورتی که طبق برنامه‎ریزی حرکت کنیم تجربه نشان داده که پاسخگویی و شفاف‌گویی کار بیشتر شده و اثرات اجرایی آن بهتر می‎شود.

استاندار لرستان ایجاد سند جامع سلامت را اقدامی خوب و با ارزش دانست و گفت: بعد از یک سال همچنان سند جامع سلامت اجرا نشده و دانشگاه علوم پزشکی باید تلاش بیشتری داشته باشد  تا با همکاری دیگر دستگاه‌های مرتبط برای اردیبهشت سال 97 این طرح کامل و اجرایی شود.

وی با اشاره به اینکه در شورای سلامت به امنیت غذایی به صورت ویژه توجه می‌شود، افزود: دو تعبیر یعنی قدرت تامین مواد غذایی و عدم وابستگی به خارج از کشور و سلامت غذا را می‌توان از این موضوع داشت.

استاندار لرستان بیان داشت: امنیت غذایی علاوه بر اینکه در حوزه تولید