استاندار لرستان: مدیران با هماهنگی از استان خارج شوند

on .

استاندار لرستان گفت: همه مسئولان در نقش صاحب‌خانه به استقبال مسافرین نوروزی بروند.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، سید موسی خادمی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر اظهار داشت: برای میزبانی ایام نوروز طبق گزارشات ارائه شده شاهد تحرک خوبی در سطح شهرها و محل‌ها هستیم اما کافی نیست چرا که هنوز به مرحله ایده‌آل نرسیده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه در جلسات قبل وظایف دستگاه‌ها را به تفکیک مشخص کردیم، افزود: گزارشی که در جلسه ارائه شد نشان می‎دهد بخش عمده‎ای از کارها انجام شده و یا در حال پیگیری است ولی بخش‎هایی از کار مانده که تذکرات لازم داده شد و در چند روز آینده باید مطابق آنچه که تصویب شده اجرا کنند.

استاندار لرستان با بیان اینکه همه مسئولان باید در نقش صاحب خانه به استقبال مسافران بروند، بیان داشت: باید این رویکرد را داشته باشیم و با یک نگاه سیستمی خود را میزبان مهمانان و گردشگران بدانیم و انتظار داریم هر دستگاهی فراتر از وظایف متداول خود در این ایام کار کند.

خادمی با بیان اینکه در سایه همکاری و همدلی دستگاه‌ها مشکلات تا 95 درصد حل خواهد شد، تصریح کرد: اکنون ما باید هر آنچه که هست را خوب جلوه بدهیم البته کارهای خوبی انجام شده اما این چند روز را دوستان تلاش کنند تا هرچه بیشتر و بهتر خدمت کنیم.

مقام ارشد استان با تاکید بر اینکه تمام اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر در ایام نوروز باید در استان حضور داشته باشند، گفت: مدیران در این ایام در صورتی که قصد خروج از استان را داشتند باید با دبیر این ستاد هماهنگ کنند.

وی به توجه بیشتر بر نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی اماکن عمومی و مجتمع‌های رفاهی تاکید کرد و افزود: سرعت‌کاه‌ها و سرعت‌گیرها بهسازی و آشکار سازی شوند، همچنین نقاط خاص گردشگری استان با نصب بنر مشخص شود و هر دستگاهی علاوه بر تبلیغات خود برای استقبال از گردشگران نوروز اقدام کنند.

استاندار لرستان با بیان اینکه از عبور غیر قانونی عشایر با احشام در جاده‌ها خصوصا از سمت پلدختر باید جلوگیری کرد، اظهار داشت: در صورت مشاهده ریختن زباله از طرف رانندگان و کسانی که به تولید زباله و نخاله اقدام می‌کنند وظیفه همه است که از طریق فضای مجازی و یا ارائه گزارش به پلیس نسبت به آنها برخورد قانونی شود.


خادمی با اشاره به تمهیداتی که اندیشیده شده ابراز امیدواری کرد: همه کسانی که لرستان را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب می‎کنند خوش بگذرد و در استان با کمال صحت و سلامت تعطیلات خود را بگذرانند؛ با توجه به فرهنگ خوبی که بین مردم ما حاکم هست و فعالیت دستگاه‎های اجرایی در حد توانشان دارند انجام می‎دهند چنین موقعیتی پیش خواهد آمد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.