استاندار لرستان تاکید کرد: لزوم تعیین تکلیف زیرگذر بهارستان

on .

استاندار لرستان بر لزوم تعیین تکلیف زیرگذر بهارستان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، سید موسی خادمی در بازدید از محل پل دانشگاه لرستان اظهار داشت: طرح پیشنهادی مشاور علاوه بر برآورد هزینه‌ها و هدفمندی این پروژه مهمترین بخش آن امکان‌پذیری اجرای پروژه است. بنابراین با درنظر گرفتن شعاع طرح و امکان تملک زمین‌های اطراف باید بررسی و مورد ارزیابی بیشتری قرار گیرد.

وی با بیان اینکه تاکید مشاور بر اجرای تقاطع غیرهمسطح است، افزود: هزینه اجرای طرح با مشارکت دانشگاه لرستان، علوم پزشکی و پیام نور انجام خواهد گرفت.

خادمی بیان داشت: ظرف مدت ۱۰ روز مطالعات و ارزیابی این طرح انجام گیرد.

استاندار لرستان در ادامه از پل‌های داخل شهر خرم‌آباد بازدید کرد و با اشاره به احداث پل‌ جدید خرم‌رود گفت: در صورت مشخص شدن نقطه نهایی اجرای پل از طرف شورای ترافیک، مشاور طرح مطالعاتی را ظرف مدت دو هفته و تا آخر فروردین طرح مطالعاتی را به صورت کامل آماده کند.

وی با بیان اینکه بعد از تعیین نوع سازه و برآورد هزینه اگر پیمانکاری حاضر شد بدون توقف برای اعتبار کار خود را آغاز کرده و در اولویت قرار دهد، ادامه داد: در این صورت می‌توان طرح ترک تشریفات را تایید کرد.

خادمی زیباسازی را از مهم‌ترین گزینه‌های مورد نظر این طرح دانست و اظهار داشت: این پروژه نمادی از معماری و زیبایی شهر است برای همین باید به نحو احسن انجام شود.

استاندار لرستان تاکید کرد: جنبه‌های ترافیکی و محاسبات لازم درنظر گرفته شود.

در ادامه استاندار لرستان از پروژه زیرگذر بهارستان بازدید کرد و پیمانکار طرح با اشاره به این پروژه بیان داشت: در صورت حل شدن مشکل معارضین و دیگر موانع، برنامه زمانبندی شش ماهه این زیرگذر را ارائه خواهیم داد.

خادمی نیز با اشاره به صحبت‌های پیمانکار اظهار داشت: این پروژه تاکنون ۲۸ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که از برنامه زمانبندی ارائه شده انحراف دارد.

وی ادامه داد: هر آنچه مربوط به دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط است را حل خواهیم کرد اما پیمانکار پروژه، برنامه زمان‌بندی خود را طی چند روز آینده با درنظر گرفتن تمام جوانب تحویل دهد.


کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.