معاون استاندار لرستان: کارها تنها با برگزاری جلسات نتیجه‌ای نخواهند داشت

on .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان از وجود 10 محله حاشیه‌نشین در مرکز استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، حبیب‌الله خجسته‌پور در جلسه کارگروه تخصصی ارتقا اجتماعی، فرهنگی و سلامت ستاد بازآفرینی شهر پایدار اظهار داشت: در خرم‌آباد 10 محله حاشیه نشین وجود دارد که دارای مشکلات اجتماعی، فرهنگی و آموزشی هستند.

وی در ادامه افزود: در این راستا شرح خدمات بین سازمان‌های مردم نهاد و دیگر گروه‌های اجتماعی با یک هدف مشخص شده و وظایف کاملا از یکدیگر متمایز است که با همکاری باعث هم افزایی و بالا بردن سرعت در کار می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با بیان اینکه انتظار داریم تمام دستگاه‌ها همکاری‌های لازم را داشته باشند، بیان داشت: فرمانداری خرم‌آباد به عنوان کارفرمای محلی پیگیر مسائل مربوطه خواهد شد و مقدمات کار را از همین امروز فراهم می‌کند.

خجسته‌پور با اشاره به اینکه کارها صرفا با برگزاری جلسات نتیجه‌ای نخواهند داشت، تصریح کرد: کار باید میدانی انجام گیرد و دستگاه‌های اجرایی با همکاری سازمان‌های مردم نهاد از طریق فرم‌هایی که تهیه شده اطلاعات این مناطق را جمع‌آوری کنند.

وی با بیان اینکه کار باید جهادی باشد، افزود: سه ویژگی کار که عالمانه دیدن و شناخت موضوعات، عقل و تدبیر و عشق و انگیزه است را باید مبنا قرار دهیم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.