استاندار تاکید کرد: لزوم استفاده از بانوان برای تصدی پست‎های مدیریتی

on .

استاندار لرستان بر لزوم استفاده از بانوان برای تصدی پست‌های مدیریتی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، سید موسی خادمی در جلسه انجمن اسلامی آموزش و پرورش استان با تاکید بر اینکه حوزه گردشگری و صنعت توریسم حوزه بسیار مهمی است، اظهار کرد: ساماندهی قلعه فلک‎الافلاک ارزش بسیار بیشتری نسبت به راه‎اندازی بیست کارخانه پتروشیمی دارد و اگر این کار را انجام دهیم به صنعت گردشگری استان کمک خوبی کرده‎ایم.

وی ادامه داد: باید به ازای ایجاد هر شغل در پتروشیمی نزدیک سه تا چهار میلیارد تومان هزینه کرد در حالیکه در حوزه گردشگری می‎توان یک جریان اشتغال راه انداخت و با هزینه اندک شغل پایدار ایجاد کرد.

دکتر خادمی با تاکید بر اینکه لرستان پتانسیل توسعه صنعت گردشگری را دارد،افزود: صنعت توریسم می‎تواند بخشی از بار اقتصاد استان را برعهده بگیرد.

استاندار لرستان یادآور شد: باید برای توسعه صنعت گردشگری در استان تلاش عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کرد و بسیاری از عناصر با هم کار کنند تا صنعت توریسم در لرستان رونق یابد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مدیریت بانوان گفت: در بحث مدیریت بانوان سخت‎گیری‎ها را کمتر کردیم و حامی بانوان برای تصدی پست‎های مدیریتی هستیم و نه با حرف بلکه با عمل بر این مهم تاکید داریم.

دکتر خادمی خاطر نشان کرد: در حوزه بخشداری و معاونت فرمانداران از بانوان استفاده خواهیم کرد.

استاندار لرستان با اشاره به مشکلات مدیریتی اخیر آموزش و پرورش لرستان، گفت: وزارت آموزش و پرورش در این خصوص اقدام جدی نکرده است اما قول دادند به سرعت در چند روز آینده مشکلات را برای انتصاب مدیرکل آموزش و پرورش استان رفع کنند و ما به طور جد در حال پیگیری هستیم و مشکلاتی هم که وجود دارد، به وزارتخانه برمی‎گردد.

وی با بیان اینکه برخی معتقدند نمایندگان در انتصاب‎ها نقش صددرصدی دارند، اظهار کرد: همه چیز در اختیار نمایندگان نیست. برای ما مهم است شخصی که قرار است سمت بگیرد حامی دولت بوده یانه و تا این قضیه برایمان اثبات نشود هیچ حکمی صادر نمی‎کنیم.

دکتر خادمی با اشاره به اینکه در دوره‎های قبلی انتخابات در برخی شهرستان‏‎های لرستان مشکلاتی به وجود آمد، یادآور شد: قول می‎دهیم که به هر قیمتی انتخاباتی سالم در دوره‎های بعدی برگزار کنیم چراکه همه هنر ما به انجام درست این مهم است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.