فرماندار جدید شهرستان دورود معرفی شد

on .

در آئینی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی صیدعلی کورانی فر به عنوان فرماندار جدید شهرستان دورود معرفی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان، در این آئین معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با بیان اینکه صنعت گردشگری جلوتر از بسیاری از صنعتها در جهان در حال حرکت است، گفت: صنعت گردشگری در شهرستان دورود به دلیل جاذبه های طبیعی و گردشگری فراوان باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
حبیب الله خجسته پور با اشاره به اینکه دورود شهر مهاجر گذیری است، بیان داشت: مهاجرپذیری باعث بوجود آمدن مناطق حاشیه نشین خواهد شد که این مناطق نیز آسیبهای اجتماعی فراوانی را به وجود می آورند به همین دلیل همه ما در مقابله با این آسیب ها مسئول هستیم.
وی امنیت و سلامت را 2 نعمت بزرگ برای مردم دانست و گفت: در بحث سلامت دورود اقدامات خوبی از جمله هتلینگ بیمارستان ها، احداث اورژانس، احداث زایشگاه، احداث خانه های بهداشت روستایی و افتتاح مجتمع عالی سلامت صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه در حوزه امنیت هم فرماندار سابق و اعضای شورای تأمین دورود کارنامه خوبی از خود به جای گذاشتند، افزود: در این مدت پنج بار انتخابات در شهرستان دورود برگزار شد که در کنار سلامت، امنیت بالایی نیز بر روند انتخابات حاکم بود.
خجسته پور اظهار کرد: حوادث و اغتشاشاتی که در دی ماه سال گذشته در کشور به ویژه در دورود رخ داد زنگ خطری برای ما مسئولان بود که راهی جز خدمت صادقانه به مردم پیش رو نداریم.
وی با تأکید بر لزوم آرامش سیاسی در جامعه افزود: آرامش سیاسی با بها دادن به احزاب و تشکل ها و برگزاری جلسات پرسش و پاسخ محقق خواهد شد.
وی بر ایجاد فضای شادی و نشاط در سطح کلان کشور تأکید کرد و گفت: با توجه به اینکه در سال جاری هیچگونه انتخاباتی نداریم پس دعوای سیاسی هم نخواهیم داشت لذا از این فرصت می بایست برای ایجاد فضایی پر شور و نشاط برای جوانان در جامعه فراهم کنیم.
وی با تقدیر از زحمات فرماندار سابق دورود تصریح کرد: مهندس کورانی فر با سمت های معاونت استاندار و فرماندار ویژه بروجرد در کارنامه خود به طور قطع در شهرستان دورود موفق خواهد بود و با یاری مسئولان شهرستانی مشکلات را مرتفع خواهد کرد.


کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.