معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خبر داد: ساماندهی بام لرستان و رودخانه خرم‌آباد

on .

 


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان از ساماندهی بام استان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان به نقل از ایسنا، گودرز امیری در مراسم نکوداشت روز خرم‌آباد که در سالن شهید چاغروند مجموعه ورزشی تختی برگزار شد، گفت: لرستان و به‌ویژه خرم‌آباد مثل بهشت می‌ماند و این شهر گنجیه آثار فاخر تاریخی، فرهنگی و هنری است.

وی اضافه کرد: پتانسیل‌ها و توانمندی‌های خرم‌آباد بسیار زیاد است و باید از طریق رسانه‌ها این موارد به تصویر کشیده و به سمع و نظر همگان برسد.

امیری در ادامه گفت: رشادت‌های لرستانی‌ها در دفاع مقدس فراموش نشدنی است و به لحاظ توانمندی انسانی نیز این استان شرایط خوبی دارد.

وی به تلاش استاندار لرستان برای آزادسازی حریم قلعه فلک‌الافلاک اشاره کرد و افزود: امسال با کارهایی که صورت گرفت تعداد گردشگران نسبت به سال گذشته قابل قیاس نبود و همین نشان می‌دهد که پتانسیل استان و به‌ویژه خرم‌آباد در بحث گردشگری بسیار زیاد است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان در ادامه از ساماندهی رودخانه خرم‌آباد خبر داد و تصریح کرد: در این راستا دو پل دائمی نیز در این رودخانه احداث می‌شود.

وی با بیان اینکه استاندار مدیری برنامه محور است، اضافه کرد: ساماندهی بام لرستان هم در دستور کار است و به زودی این کار شروع خواهد شد.

به گزارش ایسنا، در این مراسم از تمبر هفته نکوداشت خرم‌آباد رونمایی شد و همچنین کلید این شهر به حاج صادق دارایی‌زاده که پلی به همین نام سال‌ها پیش ساخته و امسال صدمین سال تولدش است، اهدا شد.
@LorestanPR

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.