استاندار لرستان: هم‌افزایی در راستای اجرای بهتر کارها ضروری است

on .

استاندار لرستان عدم توازن منطقه‌ای را ناشی از نظام اداری و اجرایی دانست.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، سید موسی خادمی در جلسه ستاد راهبردی پیشرفت و آبادانی شهرستان دلفان، اظهار کرد: بخشی از عدم توازن منطقه‌ ناشی از نظام اداری و اجرایی است و حالا که این ساختار جواب نداده برخی می‌خواهند نظام منطقه‌ای را اجرا کنند.
وی ادامه داد: در حال حرکت به سمت مدل‌های منطقه‌ای هستیم و اگر در چند مورد این مدل‌ها موفق شویم، می‌تواند روی کل ساختار کشور اثر بگذارد و بعدها کلاً به این سمت حرکت کنیم.
خادمی با اشاره به انتخاب دلفان به عنوان یکی از شهرستان‌های پایلوت محرومیت‌زدایی، تصریح کرد: روند این بحث از سال پیش شروع و منابعی هم به آن تخصیص داده شده است.
استاندار لرستان اضافه کرد: باید ساختار آن سریع‌تر مشخص شود و از هفته آینده کار اجرایی را شروع کنیم.
وی گفت: حضور قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) فرصت خوبی در دلفان است و می‌توانند در کنار بنیاد برکت کارهای زیادی اجرا کنند.
خادمی با تأکید بر مطالعه دقیق طرح محرومیت‌زدایی، تصریح کرد: با جهاد دانشگاهی در رابطه با مطالعه قراردادی منعقد شده و در حال فعالیت هستند.
استاندار لرستان در ادامه با بیان اینکه خیرین، سمن‌ها و... همه را باید به کار بگیریم که کار را جلو ببرند، اضافه کرد: امیدوارم راه را پیدا کنیم و موانع را برداریم.
استاندار لرستان با اشاره به فعالیت‌های معمول دستگاه‌های اجرایی در شهرستان دلفان، تأکید کرد: ما می‌خواهیم فراتر از این دستگاه‌ها کار کنیم و علاوه بر فعالیت‌های عادی باید کارهای بزرگ‌تری انجام دهیم.
وی با تأکید بر هم‌افزایی در راستای اجرای بهتر کارها، افزود: در سایه همکاری بین دستگاهی و هم‌افزایی قطعاً خروجی کار بهتر خواهد شد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.