معاون استاندار لرستان: رفع محرومیت 6 دهستان لرستان در اولویت مدیران باشد

on .

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری لرستان گفت: 6 دهستان استان به عنوان مناطق بسیار محروم شناسایی شده که بررسی و رفع مشکلات آنها باید در اولویت مدیران دستگاههای اجرایی قرار گیرد.


به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، حبیب الله خجسته پور در جلسه بررسی آسیب های اجتماعی استان افزود: مدیران باید علاوه بر اجرای برنامه های روزانه و عادی خود، محرومیت زدایی دهستان های معرفی شده را در دستور کار ویژه قرار دهند.

وی تصریح کرد: استان های کمتر برخوردار از عقب ماندگی هایی رنج می برند که علاوه بر ضرورت تخصیص اعتبار و توجه ملی به این مناطق، مسئولان استانی نیز باید تلاش ویژه ای برای جبران این معضل داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه شناسایی درستی از مناطق محروم صورت گرفته، تاکید کرد: این دهستانها علاوه بر مشکلات و نقاط ضعف ، توانمندی هایی نیز دارند که باید از آن برای غلبه بر تهدید ها استفاده کرد.

خجسته پور از اقدامات قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در این مناطق تقدیر کرد و گفت: این قرارگاه به عنوان هماهنگ کننده بسیار خوبی عمل کرده و دستگاههای اجرایی استان نیز باید با هم افزایی با قرارگاه، اقدامات موثری برای رفع محرومیت زدایی دهستان ها انجام دهند.

وی اضافه کرد: سازمان های مردم نهاد نیز ظرفیت بسیار مناسبی هستند که باید از توانایی آنها در این اقدام جهادی بهره برد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.