معاون عمرانی استاندار لرستان: ساماندهی ورودی شهر خرم‌آباد تا 10 تیر باید تکمیل شود/ کم‌کاری در پروژه زیرگذر بهارستان قابل پذیرش نیست

on .

معاون عمرانی استاندار لرستان گفت: ساماندهی ورودی خرم‌آباد از سمت پل‌دختر باید تا تاریخ 10 تیرماه به‌صورت کامل انجام شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، احمد مرادپور شامگاه یکشنبه به‌ منظور بررسی پیشرفت تعدادی از پروژه‌های عمرانی استان لرستان به‌صورت میدانی از آن‌ها بازدید کرد.

وی پس از بازدید از پروژه ساماندهی ورودی جنوبی شهر خرم‌آباد در جمع خبرنگاران بیان کرد: ساماندهی ورودی خرم‌آباد از سمت پل‌دختر باید تا تاریخ 10 تیرماه به‌صورت کامل انجام شده و از سوی اداره راهداری تحویل داده شود.

معاون عمرانی استاندار لرستان گفت: ورودی‌های هر شهر نقش بسیار مهمی بر خاطرات ماندگار در ذهن مسافرین دارند ،بر همین اساس باید ورودی‌های در خور شأن برای خرم‌آباد داشته باشیم.

وی در ارتباط با پروژه زیرگذر بهارستان نیز اظهار داشت: هیچ کم‌کاری و کوتاهی در روند احداث و تکمیل این پروژه پذیرفتنی نیست و باید زمان مناسب تکمیل شود.

مرادپور در ارتباط با بازدید از محل احداث مجموعه رفاهی در آزادراه خرم زال نیز بیان داشت: تلاش بر این است که محل مناسبی برای احداث این مجتمع رفاهی در نظر گرفته شود تا ضمن رفع نیاز مسافرین مشکلی در بحث ترافیکی به همراه نداشته باشد.

وی همچنین در ارتباط با نقاط حادثه‌خیز این محور خاطرنشان کرد: مشکلات موجود در این زمینه به‌صورت میدانی مورد بازدید قرار گرفت و در اسرع وقت برای رفع آن‌ها اقدامات لازم صورت می‌گیرد.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.