معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان خبر داد: اجرای طرح تسهیل‌گری و توسعه محلی در ۱۰ محله خرم‌آباد

on .

معاون سیاسی- امنیتی استانداری لرستان از اجرای طرح تسهیل‌گری و توسعه محلی در ۱۰ محله خرم‌آباد توسط هفت دفتر تسهیل‌گری خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، حبیب الله خجسته‌پور در جلسه ستاد مدیریت و ساماندهی آسیب‌های اجتماعی و کارگروه تخصصی ارتقاء اجتماعی فرهنگی و سلامت مناطق حاشیه‌نشین استان، اظهار کرد: یکی از مشکلات بزرگ در خرم‌آباد، وجود مناطق حاشیه‌نشین است که برای رفع این مشکل اقداماتی اندیشیده شده است.

وی افزود: در راستای توانمندسازی امور اجتماعی مردمی که در این‌مناطق زندگی‌می‌کنند، 1.5 میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است و این اعتبار توسط سازمان‌های مردم نهاد و دفاتر تسهیل‌گری و توسعه محلی هزینه خواهد شد.

معاون سیاسی- امنیتی استاندار لرستان خاطرنشان کرد: در خرم‌آباد، 10 نقطه آسیب‌پذیر شناسایی شده و هفت نهاد از جمله جهاد دانشگاهی، انجمن دانش‌آموختگان خرم‌آباد، انجمن خیریه باب الحوائج، موسسه خیریه همای رحمت و... به عنوان دفاتر تسهیل‌گری این مناطق مشخص شدند.

وی گفت: محله گل‌سفید، جهانگیر آباد، دره‌گرم غربی و کرگانه، دره‌گرم شرقی، پاچنار، فلک‌الدین، اسدآبادی، علی‌آباد و پشته شهید مطهری از جمله‌ محله‌های هدف طرح تسهیل‌گری و توسعه محلی شهر خرم‌آباد است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.