معاون استاندار تاکید کرد: جلوگیری از واردات آرد به لرستان

on .

معاون استاندار تاکید کرد:
جلوگیری از واردات آرد به لرستان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: از واردات آرد به استان لرستان جلوگیری شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان، گودرز امیری در جلسه شورای آرد و نان استان اظهار کرد: با توجه به کیفیت بالای گندم لرستان از واردات آرد به استان جلوگیری و با متخلفین در این زمینه برخورد جدی صورت گیرد.

وی در ادامه افزود: گندم و آرد با کیفیت بالا جایگزین شود و گندم کیفیت پایین برای خوراک دام استفاده شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان با اشاره به کیفیت بسیار بالای گندم در استان تصریح کرد: با وارد کردن این محصول از دیگر استان‌های اطراف و مخلوط شدن آن با گندمی که از استان تولید می شود باعث می شود کیفیت این محصول کاهش پیدا می‌کند که این بحث انتقاد و گلایه مردم را به دنبال خواهد داشت.

وی در ادامه افزود: در صورت مشاهده تخلف در این زمینه، سیلوی گندم مورد نظر توسط دستگاه‌های نظارتی پلمپ شود زیرا با توجه به ظرفیت بالای دیگر سیلوها در استان جای نگرانی وجود ندارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان خاطر نشان کرد: با اعمال قانون می‌توان به استانداردهای لازم رسید و طبق قانون با متخلفین برخورد کرد.

امیری با بیان اینکه به گندم انبارشده در سیلوهای استان بایستی نظارت صورت گیرد، گفت: با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت و فرمانداران شهرستان‌های استان از ورود آرد به لرستان از سایر استان‌های هم جوار جلوگیری شود و در صورت نیاز با عاملین آن برخورد قانونی صورت گیرد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.