معاون سیاسی امنیتی استانداری: استفاده از نیروهای توانمند بدنه وزارت کشور به عنوان معاونین فرماندار و بخشدار

on .

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: از ظرفیت نیروهای توانمند بدنه وزارت کشور به عنوان معاونین فرماندار و بخشدار استفاده می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، حبیب‌الله خجسته‌پور معاون سیاسی - امنیتی لرستان، در مورد تغییر و تحولات در بدنه استانداری اظهار کرد: هر دستگاهی می‌تواند بخشی از همکاران خود را به صورت مأمور از دستگاه‌های دیگر به کار گیرد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه وزارت کشور مجموعه‌ای سیاسی است و تعداد مأمورین ما از سقف موردنیاز که 15 درصد است، بیشتر شده و از طرف دیگر بدنه وزارت کشور به یک بلوغ رسیده که بسیاری از مناصب مدیریتی را خود همکاران وزارت کشور داشته باشند و با توجه به تذکرات فراوانی که وزیر کشور مبنی بر اینکه تعداد مأموران شما از سایر دستگاه‌ها بیشتر از سقف موردنیاز است، در شورای معاونین جلسه‌ای تشکیل شد و تصمیم‌ گرفتیم در راستای رسیدن به نورم و استفاده از ظرفیت نیروهای توانمند بدنه وزارت کشور مناصبی را مانند معاونین فرماندار و بخشدار پایان مأموریت دهیم.

 معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان تاکید کرد: براساس این تصمیم بنا شد نیروهای توانمند بدنه وزارت کشور به دستگاه‌های خود بروند و از تجربه و توانمندی آنها در دستگاه‌های خودشان استفاده شود و به جای آن از کارشناسان زبده وزارت کشور استفاده شود.

خجسته‌پور اضافه کرد: هم‌اکنون در نیروهای مأمور فرماندار و مدیران کل ستادی داریم که به منزله قطع ارتباط با سایر دستگاه‌ها نیست.

وی یادآور شد: می‌خواهیم در مناصب مدیریتی مانند بخشداران و معاونین فرماندار از ظرفیت نیروهای وزارت کشوری استفاده شود تا کادرسازی برای آینده صورت گیرد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.