استاندار: ملی پوشان فوتبال لرستان سرمایه اجتماعی استان هستند

on .

استاندار لرستان گفت: ملی پوشان فوتبال لرستان به عنوان سرمایه اجتماعی استان باید نزد مردم به عنوان الگو حفظ شوند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، سید موسی خادمی در دیدار با علیرضا بیرانوند دروازه بان لرستانی تیم ملی فوتبال ایران بیان کرد: ورزش فوتبال یکی از پر رقابت ترین ورزش های دنیا و ایران است و این ورزش، ورزش سخت با جذابیت های خاصی برای علاقمندان می باشد.
وی با اینکه شما و وحید امیری به قله های این ورزش رسیده اید، گفت: در واقع تجلیل ما از شما، تجلیل از اراده شما است و امیدوارم همیشه به عنوان سرمایه استان حفظ شوید.
استاندار لرستان با تاکید بر اینکه یکی از وظایف ما مسئولان حفظ شما به عنوان سرمایه استان است، ادامه داد: شما نیز به حوزه ورزش استان کمک کنید و معرف ورزش و ظرفیت های استان باشید.
خادمی تصریح کرد: شما معرف لرستان و همچنین ظرفیت ها و توانمندی های استان لرستان هستید.
علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران نیز در این دیدار گفت: امیدوارم سال های سال برای شهرم افتخار آفرینی کنم.
وی تاکید کرد: مردم خرم آباد در مراسم استقبال ما سنگ تمام گذاشتند.
دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران در ادامه سخنان خود با اشاره به عدم حضور در مراسم تقدیر صبح امروز که در سالن همایش های جهاد کشاورزی لرستان برگزار شد، گفت: به دلیل اینکه در یکی از شهرهای دیگر استان بودم و در خرم آباد نبودم نتوانستم که در این مراسم حضور پیدا کنم.
بیرانوند ضمن عذرخواهی از مردم خرم آباد و همچنین مسئولان بابت عدم حضور در این مراسم گفت: به دلیل اینکه در خرم آباد نبودم، با تاخیر در دیدار با استاندار لرستان حضور پیدا کردم.
وی با بیان اینکه سختی های زیادی کشیدیم و خدا هم خواست و به ما کمک کرد تا در رقابت های جام جهانی عملکرد خوبی داشته باشیم، بیان کرد: مردم خرم آباد به ما افتخار می کنند و ما نیز به آنها افتخار می کنیم.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.