معاون استاندار لرستان مطرح کرد: کانون کارآفرینان موثر در مسیر توسعه اقتصادی

on .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: تشکیل هیئت امنای کارآفرینان اقدامی مفید در راستای اشتغالزایی است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان، گودرز امیری در جلسه هیئت امنای کارآفرینان استان، اظهار کرد: اگر به کانون کارآفرینی در استان به صورت جدی توجه شود می تواند در استان نقش موثری ایفا کند چون در شرح وظایف و تشکیلاتش پیش‌بینی بصورتی انجام شده که می‌تواند در تصمیم‌سازی و اجرای برنامه‌ها مفید واقع شود.

وی افزود: این کانون می‌تواند در شورای برنامه‌ریزی وارد عرصه شده و نظرات مشاوره‌ای در اختیار شورای برنامه‌ریزی قرار دهد و مسیر توسعه اقتصادی لرستان را تدوین کند و در مسیر ترویج کارافرینی می تواند گام‌های موثری بردارد .

امیری با اشاره به اینکه جلسات هیئت امنای کارآفرینی بایستی بصورت مستمر و دوماه یکبار برگزار شود، گفت: باید جلسات کانون و هیئت امنای کارآفرینان استان در زمان مقرر تشکیل شود.

وی افزود: همچنین باید تصمیمات لازم در این خصوص لحاظ شود و جلسات کانون‌ها در کارگروه‌های تخصصی زیر مجموعه آن هم به صورت مستمر تشکیل شود و موانع و مشکلات آنها در هیئت امنای آن مطرح و مورد بررسی قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان ادامه داد: باید شکل‌گیری هیئت امنای کارآفرینان به‌عنوان اقدامی موثر و مفید مورد توجه قرار گیرد چون کارهایی که شورای گفتگوی بخش خصوصی با دولت قرار شد انجام شود ولی به هر دلیل صورت نگرفت قابل حل شدن و انجام‌پذیر است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.