بازدید وزیر بهداشت از پروژه خیرساز درمانی خرم‌آباد

on .

وزیر بهداشت از پروژه خیرساز درمانی خرم‌آباد بازدید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، دکتر سید حسن قاضی‌زاده هاشمی در سفر دو روزه خود به استان، به همراه دکتر سید موسی خادمی استاندار لرستان و جمعی از مسئولین استان از پروژه خیرساز درمانی واقع در منطقه قاضی‌آباد خرم‌آباد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، سید حسن قاضی زاده هاشمی عصر روز سه شنبه در جریان سفر دو روزه خود به لرستان از این مرکز درمانی خیرساز که شامل بیمارستان کودکان، مرکز جامع بیماران خاص و همراه سرای بیمار است بازدید کرد.

این مرکز درمانی خیرساز 2 هزار و 700 مترمربع زیربنا دارد و ارزش ریالی آن معادل 130 میلیارد ریال است که روز سه شنبه نوزدهم تیرماه در جریان سفر وزیر بهداشت به بخش درمان لرستان اهداء شده است.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی عصر روز سه شنبه وارد خرم آباد شد وی طی سفر دو روزه خود به استان لرستان طرح هایی را افتتاح می کند از جمله مهمترین این طرح ها بیمارستان اعصاب و روان مهر خرم آباد با ظرفیت 64 تخت و حدود 100 میلیارد ریال است.

بهره برداری رسمی از مرکز پرتو درمانی خرم آباد از دیگر برنامه های سفر وزیر بهداشت به لرستان است که با راه‌اندازی نخستین مرکز رادیوتراپی لرستان، روزانه 70 بیمار از خدمات این مرکز بهره‌مند می شوند.

افتتاح بیمارستان آیت الله بروجردی در بروجرد، افتتاح پروژه های درمانی شهرستان دورود از جمله افتتاح مرکز جامع سلامت و کلنگ زنی بیمارستان جدید این شهرستان از دیگر برنامه های سفر 2 روزه وزیر بهداشت به این استان است.
گفتنی است زمینی به مساحت 3000 مترمربع توسط وارث مرحوم حاج علی‌اصغر قاضی برای خدمات عام‌المنفعه و احداث مرکز بهداشتی و درمانی به دانشگاه علوم پزشکی استان اهدا شده است .این زمین واقع در محله قاضی‌آباد روبروی بیمارستان توحید است، ضلع پائینی و با موقعیت سه‌نبش بوده که امکان دسترسی مراجعات مردمی به آن سهولت انجام می‌شود.


کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.