استاندار لرستان: با ایجاد چالش در مسائل اقتصادی، استان‌های کمتر توسعه‌بافته در مضیقه قرار می‌گیرند

on .

استاندار لرستان گفت: با ایجاد چالش در مسائل اقتصادی استان‌های کمتر توسعه‌بافته در مضیقه قرار می‌گیرند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، سید موسی خادمی در مراسم افتتاح و بهره‌برداری از بیمارستان ۶۴ تختخوابی مهر شهرستان خرم‌آباد، بیان کرد: همه ما می‌دانیم دکتر هاشمی معمار نظام جدید سلامتی هستند که در این دولت شروع شده و شاهکار آن بوده است.

وی ادامه داد: نقش وزیر بهداشت در حوزه سلامت غیرقابل‌انکار است.

وی با بیان اینکه حضور وزیر به استان ما کمک می‌کند، بیان کرد: در کشور بخاطر جنگ، تصادفات و بلایای طبیعی تالمات روحی و روانی متفاوت است.

خادمی با تاکید بر اینکه کارهای خوبی انجام شده و کارهایی در دست اقدام است، افزود: مساعدت آقای وزیر سبب تکمیل پروژه‌های بیمارستانی شد.

استاندار عنوان کرد: با ایجاد چالش در مسائل اقتصادی استان‌های کمتر توسعه‌بافته در مضیقه قرار می‌گیرند.

خادمی بیان کرد: امیدواریم با نگاه عدالت محورانه و توازن منطقه‌ای آقای وزیر که دارند بتوانیم بیمارستان کوهدشت، دورود و ۵۰۰ تختخوابی جایگزین عشایر با روش‌های جدید تامین مالی به نتیجه برسند.

استاندار گفت: با این کار از بعد سخت‌افزاری استان به استان‌های کشور نزدیک می‌شود و مساعدت وزیر سبب شود مردم استان از نعمت خدمات بهداشتی درمانی بهره‌مند شوند.

گفتنی است بیمارستان 64 تختخوابی مهر، در زمینی به مساحت 20 هزار مترمربع و با زیربنای 4150 مترمربع احداث شده است. هزینه ساخت این بیمارستان 10 میلیارد تومان و هزینه خرید تجهیزات آن شش میلیارد تومان بوده است. این بیمارستان در سال 86 کلنگ‌زنی شده و امروز افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.