استاندار لرستان تاکید کرد؛ ضرورت تکمیل پروژه های بیمارستانی لرستان باروش های جدید تامین مالی

on .

استاندار لرستان بر ضرورت تکمیل پروژه های بیمارستانی این استان با روش های جدید تامین مالی تاکید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، سید موسی خادمی در مراسم افتتاح بیمارستان روانپزشکی مهر خرم آباد با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سخنانی اظهار داشت: همه ما می دانیم و اغراق هم نیست که آقای هاشمی معمار نظام جدید سلامتی هستند که در کشور شروع شده و یکی از شاهکارهای دولت تدبیر و امید همین بوده است و کار خیلی خوب و بزرگی انجام شد.

وی با بیان اینکه امیدواریم حضور ایشان به استان لرستان کمک کند گفت: کارهای خیلی بزرگی در استان انجام شده اما چون عقب ماندگی تاریخی داریم باز هم جای کار زیاد است.

استاندار لرستان با بیان اینکه کارهای بزرگی باقی مانده که با حمایت وزیر بهداشت و همکاران شان در وزارت خانه امیدواریم به نتیجه برسانیم افزود: در شرایطی که اوضاع اقتصادی دچار مشکل می شود استان های کمتر توسعه یافته بیشتر دچار سختی می شوند.

استاندار لرستان تصریح کرد: امیدواریم با حمایت وزیر بهداشت و نگاه عدالت محور و توزان منطقه ای پروژه های استان از جمله بیمارستان کوهدشت و دورود، بیمارستان جایگزین شهدای عشایر و ... به روش های جدید تامین مالی به نتیجه برسانیم تا حداقل از بعد سخت افزاری استان را به استان های دیگر کشور نزدیک کنیم بیان داشت: مطمئنم با نیت و توجه خوب وزیر بهداشت و ابتکارات خاصی که دارند این مسائل حل می شود و شرایط سختی که برای پروژه ها ممکن است ایجاد شود با همت ایشان کاهش می یابد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.