وزیر بهداشت: برخی پروژه‌های بهداشت و درمان ربع قرن عمر دارند/ دست دولت تنگ است

on .

وزیر بهداشت گفت: دولت بخشی از مردم است و می دانم دستش تنگ است، اما امیدواریم پروژه‌های حوزه بهداشت و درمان به نتیجه برسند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، سید حسن قاضی زاده هاشمی با اشاره به کلنگ زنی پروژه بیمارستان فوق تخصصی 250 تختخوابی «گهر» دورود اظهار داشت: عملیات اجرایی این پروژه امروز آغاز می شود و امیدواریم با اجرای آن رضایتمندی بیشتری برای مردم ایجاد شود، اظهار داشت: الان یک بیمارستان در دورود داریم که آن را نوسازی کرده ایم، اما تعداد تخت بیمارستانی در دورود ۵۰ درصد تعدادی است که نیاز داریم.

وی با بیان اینکه امیدواریم با تلاش نمایندگان و فرماندار و استاندار پروژه بیمارستان دورود در کمترین زمان ممکن اجرایی شود، تصریح کرد: امیدواریم این پروژه علی رغم همه مشکلاتی که با آن مواجه هستیم و روزهای سختی که داریم به اتمام برسد و به سرنوشت پروژه های قبلی که ربع قرن عمر دارند دچار نشود.

وزیر بهداشت در خصوص کمبود های حوزه بخش های درمانی، سوختگی و... در لرستان که نارضایتی مردم را در پی داشته است، گفت:  مردم حق دارند و حقشان بیش از این است.

قاضی زاده هاشمی خاطرنشان کرد: واقعیت این است که خدمات نیاز به پول دارد، دولت هم به نظر من بخشی از مردم است و میدانم دستش تنگ است، اما به هر روی امیدواریم این اتفاق بیافتد و پروژه های حوزه درمان به نتیجه برسند.

وی یادآور شد: پروژه بیمارستان جایگزین شهدای عشایر شروع شده و اگر مانعی برای ادامه آن ایجاد  نشود حتما همه این کمبودهای حوزه درمان در آن پیش بینی شده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.