معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان: بانوان شاغل از کانون گرم خانواده غافل نشوند

on .

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: بانوان شاغل از کانون گرم خانواده غافل نشوند.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، حبیب‌الله خجسته‌پور در همایش بانوان، افزود: زنان جایگاه ممتازی دارند و این جایگاه آن است که می‌توانند نقشی آفرینندگی در جامعه داشته باشد.

وی ادامه داد: زنانی که لیاقت مادر شدن پیدا کردند جایگاه ویژه‌ای دارند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان با بیان اینکه زنان علاوه بر نقش مادر در زندگی اجتماعی وکاری و هر حوزه‌ای که وارد شدند جایگاه ممتازی داشتند و شاهد حاکم شدن نظم خاصی در ان حوزه یا فعالیت بودیم.

وی به پاک‎دستی بانوان در جریانات کاری، اجتماعی و ... اشاره کرد و گفت: براین اساس دولت‌ها سعی کردند از این طرفیت بانوان بی‌بهره نباشند.

این معاون استاندار گفت: در دنیا و سیستم‌های پیشرفته در حوزه‌های مدیریتی و برای افزایش بهره‌وری از ظرفیت بانوان استفاده شده است و این امر در کشور ما این موضوع به کندی پیش می‌رود.

خجسته‌پور گفت: در لرستان استاندار بخش نامه‌ای داشتند که دستگاه‌های اجرایی در بین معاونین خود از حضور بانوان توانمند و فرهیخته و جوانان استفاده کنند.

وی گفت: اخیرا از مدیران کل، بخشداران و معاونین فرماندار از بانوان استفاده شده است‌.

معاون استاندار لرستان با بیان اینکه صنعت نفت هم در حوزه اقتصادی پیشروست و هم در حوزه اجرایی و اصل شایسته‌سالاری در این حوزه رعایت شده و حضور بانوان در حوزه‌های مدیریتی نشان داده است که بانوان در این حوزه هم درخشیدند.

خجسته‌پور با بیان اینکه در کنار ارتقای شغلی و کاری کانون گرم خانواده عافل نشوید، افزود: خانواده‌ها به عنوان کانون تشکیل حوزه‌های بشری توجه شود.

وی گفت: متاسفانه برخی از خانواده‌ها هم خانه هستند و از لحاظ روحی و روانی با وجود ابزارهای روز فرسنگ‌ها باهم فاصله دارند.

معاون استاندار بیان کرد: به گونه‌ای زندگی کنیم ( خانوادگی، انسانی و اجتماعی) که نیازی به این خط کشی‌های مصنوعی نداشته باشیم و روز زن و مرد نداشته باشیم و روز انسان باشد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.