استاندار لرستان مطرح کرد؛ وعده تامین اعتبار سد «معشوره» کوهدشت از محل منابع توازن منطقه ای

on .

استاندار لرستان گفت: از محل اعتبارات توازن منطقه ای برای اجرای سد «معشوره» کمک خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، سید موسی خادمی در حاشیه بازدید از طرح های شهرستان کوهدشت با اشاره به کمبود آب در این شهرستان گفت: طی سال‌های گذشته تلاش‌های زیادی برای رفع این مشکل شده اما متاسفانه هنوز راه به جایی نبرده‌ایم امیدواریم هر چه سریع‌تر سد «معشوره» به بهره‌برداری برسد کما اینکه مجموعه استانداری و نماینده این شهرستان در مجلس به صورت جدی پیگیر این موضوع هستند.

وی خاطرنشان کرد: تعیین تکلیف این سد جزو برنامه‌های اصلی ما است و امسال علاوه بر ردیف‌های ملی، از محل اعتبارات توازن منطقه‌ای به آن کمک خواهد شد.

استاندار لرستان بیان کرد: امیدواریم با انجام اینگونه کارها، تحرکی در اقتصاد منطقه به وجود آید.

سد معشوره استان لرستان مصوب سفر نخست هیئت دولت یعنی ۱۲ سال پیش است و قبل از آن نیز بارها در دولت‌های مختلف به‌عنوان یکی از مطالبات جدی مردم مطرح و وعده اجرا گرفته است، وعده‌هایی که سال‌هاست بین‌النهرین لرستان را در میان‌ دو رود کشکان و سیمره تشنه نگه‌داشته است.

جمیع همه مزایا از سد معشوره، پروژه‌ای حیاتی برای استان لرستان ساخته است، پروژه‌ای که امروز با شدت گرفتن تب خشک‌سالی‌ها در انبار غله لرستان و تشنگی مردمان این دیار به‌عنوان مطالبه‌ای جدی از سوی مردم بارها مطرح‌شده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.