معاون استانداری لرستان خبر داد: بنیاد برکت، نیروی مردمی و دستگاه‌های اجرایی سه ضلع پیشرفت دلفان

on .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: نیروی مردمی، دستگاه‌های اجرایی و بنیاد برکت سه ضلع در جهت پیشرفت و آبادانی شهرستان دلفان هستند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان، حبیب‌الله خجسته‌پور در ستاد مدیریت و ساماندهی آسیب‌های اجتماعی استان، قرارگاه پیشرفت و آبادانی شهرستان دلفان، بیان کرد: این جلسه با دستور کار راه‌اندازی ستاد و قرارگاه پیشرفت شهرستان دلفان و ارائه گزارش مصوبات سفر مردادماه مسئول ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) به استان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در سال ۹۵ دستورالعملی به ما ابلاغ شد که با توجه به شاخص‌های پیشرفت، یک شهرستان که ضریب توسعه پایین معرفی شود، که در این راستا و با بررسی شاخص‌های مختلف، شهرستان دلفان به‌عنوان پایلوت انتخاب شد.

خجسته‌پور با اشاره به بازدید میدانی معاون اجتماعی وزیر کشور از شهرستان دلفان در سال ۹۶، عنوان کرد: این بازدیدها منجر به ارائه طرح تشکیل قرارگاه پیشرفت و آبادانی در شهرستان دلفان شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان ادامه داد: با پیگیری‌های متعدد استاندار بنا شد که بنیاد برکت در شهرستان دلفان دفتری را راه‌اندازی کنند و با کمک نیروهای مردمی، و دستگاه‌های اجرایی و مردمی در راستای توسعه فرهنگی، اقتصادی، عمرانی و زیربنایی شهرستان گام برداریم.

وی بیان کرد: نیروی مردمی، دستگاه‌های اجرایی و بنیاد برکت سه ضلع در جهت پیشرفت و آبادانی شهرستان دلفان هستند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.