استاندار لرستان: چهره استان را مخدوش نکنیم/ مشکلات ارزی کشت و صنعت رفع می‌شود

on .

استاندار لرستان گفت: چهره استان را مخدوش نکنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، دکتر سیدموسی خادمی در جلسه اقتصاد مقاومتی ویژه شهرستان بروجرد اظهار کرد: طی روزهای اخیر تعدادی از مسئولین ملی وارد استان شدند که دلایل و نتایج سفر بیان شده است.

وی ادامه داد: بعضی افراد می‌خواهند بدانند خروجی این سفرها چه بوده که درست نیست چرا که قلمرو مسئولین تمام کشور است و حق دارند بدانند در حوزه ملی وضعیت به چه شکلی است.

خادمی تصریح کرد: آنان از نزدیک وضعیت پروژه‌ها را مشاهده کرده و در روز تصمیم‌گیری از این تجارب و یافته‌ها استفاده می‌کنند؛ شاید همان لحظه کاری نشود اما در تصمیم‌گیری‌ها دخالت داده خواهد شد.

استاندار لرستان یکی از بهترین سفرها را سفر معاون اقتصادی رئیس جمهور عنوان کرد و گفت: در این سفر نهاوندیان به عنوان یک فرد نیامد بلکه برای اولین بار هیئتی ترکیبی از مسئولین بودند.

وی با بیان اینکه در این سفر سه کمیته امور بانکی، امور مالیاتی و امور بیمه‌ای تشکیل شد، افزود: بخش خصوصی به صورت مستقیم مسایل و مشکلات خود را در این کمیته‌ها مطرح کردند و بخش زیادی از مشکلات آنها حل شد.

خادمی همچنین به حضور معاون وزیر راه اشاره کرد و ادامه داد: وی پیگیر طرح امید بود و در جلسه بازآفرینی شهری بحث جابجایی علی‌آباد را داشتیم و به طور کلی جلسه موثری بود.

استاندار لرستان به بازدید از کشت و صنعت نیز اشاره کرد و گفت: این مجتمع در خرید بعضی از تجهیزات مشکلات ارزی داشت که پیگیری‌های لازم به عمل آمد.

وی با بیان اینکه این سفر کاملا برنامه‌ریزی شده بود، تصریح کرد: توقعات را باید در حد سفرها تنظیم کرد چراکه ممکن است مشکلات مطرح شده در سفر قابل حل در محل باشد و یا در تصمیم‌گیری‌ها بتوان آنها را لحاظ کرد.

خادمی خاطرنشان کرد: بحث‌هایی نکنیم که چهره استان را مخدوش و یا اصل موضوع را دچار مشکل کند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.