‍ معاون استاندار لرستان: حمایت از واحدهای تولیدی از اولویت‌های دولت است

on .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: برای توسعه شرکت زاگرس‌پوش نیاز به تسهیلات اشتغال فراگیر است.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، گودرز امیری در جلسه بررسی مشکلات شرکت زاگرس پوش و نساجی بروجرد اظهار کرد: برای طرح توسعه شرکت زاگرس پوش بروجرد نیاز به استفاده از تسهیلات اشتغال فراگیر است که باید در کارگروه ملی مجوز آن صادر شود.

وی در ادامه افزود: در اسرع وقت پیگیری‌های لازم انجام می‌شود تا بتوانیم مجوز استفاده از این تسهیلات را از کارگروه ملی اخذ کنیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با بیان اینکه جمع‌بندی و بیان مشکلات واحد تولیدی نیاز به اطلاعات و آگاهی مدیر از مجموعه خود دارد، تصریح کرد: واحدهای تولیدی نیاز به مدیرانی دارند که دارای علم مدیریت باشند، انسجام و وحدت لازمه هر واحد تولیدی است که باعث توسعه و پیشرفت آن مجموعه خواهد شد و این در سایه مدیریت علمی امکان پذیر است.

امیری حمایت از واحدهای تولیدی را از اولویت های دولت دوازدهم برشمرد و گفت: نساجی بروجرد برای تهیه مواد اولیه خود ارز مورد نیاز را داشته باشد که این موضوع باید در مرکز از طریق وزارت صنعت، معدن و تجارت و بانک مربوطه پیگیری کنیم.

وی با بیان اینکه آمادگی داریم تا در هر زمان مشکلات واحدهای تولیدی را بررسی کنیم، افزود: هیئت مدیره نساجی بروجرد در اسرع وقت راه حل‌های پیشنهادی خود را جهت رفع موانع در چارچوب قوانین و مقررات به این معاونت پیشنهاد کند.