استاندار لرستان: فرودگاه خرم‌آباد توان پذیرش هواپیمای ای تی آر را ندارد

on .

Related imageاستاندار لرستان گفت: فرودگاه خرم‌آباد توان پذیرش هواپیمای ای تی آر را ندارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر سید موسی خادمی بیان کرد: پرواز شرکت‌های ایران‌ایر و ماهان در این فرودگاه برقرار بوده که شرکت ایران‌ایر در طول هفته سه پرواز دارد و برای افزایش پروازها پیگیر هستیم.

وی افزود: هواپیمایی ایران‌ایر وعده داده تا پس از تعمیر یکی از هواپیماهای این شرکت آن را برای پرواز در فرودگاه خرم‌آباد به‌کارگیرند تا شاهد افزایش پروازهای این شرکت در لرستان باشیم.

استاندار اضافه کرد: با توجه به اینکه ناوگان ایران ایر پهن‌پیکر و ای تی آر هستند این عاملی شده تا این شرکت نتواند ناوگان خود در فرودگاه خرم‌آباد را افزایش دهد.

استاندار بیان کرد: فرودگاه خرم‌آباد توان پذیرش هواپیمای ای تی آر را ندارد پس بنابراین بخش عمده‌ای از امتیازی که برای نوسازی این ناوگان وجود دارد شامل فرودگاه خرم‌آباد نمی‌شود.

نماینده عالی دولت در استان عنوان کرد: مقرر شده یک فروند هواپیمای فوکر در دست تعمیر و سه فروند هواپیمای جدید توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر در فرودگاه خرم‌آباد بکار گرفته شود.

وی در مورد انجام پرواز حج در خرم‌آباد گفت: این پرواز به دلایل فنی باید با 50 درصد ظرفیت هواپیما در این فرودگاه انجام شود که این امر موجب افزایش هزینه‌های بلیط می‎شود در غیر این صورت برای شرکت هواپیمایی صرفه اقتصادی ندارد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.