وزیر دادگستری: مدیران خدمت خالصانه داشته باشند

on .

وزیر دادگستری بر لزوم اتحاد بین مسئولان و مردم تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، علیرضا آوایی در نشست شورای اداری که در محل فرمانداری کوهدشت برگزار شد، اظهار کرد: راه موثر ما کنار هم بودن است با هیچ توجیهی حق تخریب همدیگر را نداریم و باید به حفظ کشور، نظام و دین کمک کنیم.

وزیر دادگستری با تاکید بر اتحاد بین مسئولان و مردم اظهار داشت: برخی فکر می کنند با تخریب دولت می توانند موفق باشند اما نمی توانند.

وی با بیان اینکه نباید کاری را که دشمن می خواهد در شرایط فعلی انجام دهیم تاکید کرد: باید با اتحاد باعث سربلندی کشور شویم.

وی با اشاره به اینکه هفته دولت نمادی است که سالی یکبار جایگاه خودمان را یادآوری می کنیم گفت:اهدافی برای نامگذاری این هفته وجود دارد ضعف ها باید بررسی شود و نقاط قوت را باید افزایش دهیم.

آوایی با بیان اینکه ارتباط با مردم باید افزایش یابد و شکر نعمت خدمت است تصریح کرد: خدمت خالصانه از جانب مدیران باید انجام شود که در این بخش مشکل داریم.

وی همچنین با بیان اینکه اکنون کشور در شرایط سختی قرار دارد گفت: در این شرایط اتحاد و در کنار همدیگر بودن مهمترین و موثرترین وظیفه برای همگان است.

به گفته وی یکی از نقاط آسیب حکومت ما این است که مدیران کار خدمتی که باید خالصانه انجام دهند انجام نمی دهند.

آوایی بیان کرد: هفته دولت فرصتی برای بررسی حالات خود است. باید فضای برادری و همکاری بین مدیران وجود داشته باشد. نمی‎شود هم پرخاشگر باشیم و هم دستمان آلوده باشد و آن وقت توقع از مردم داشته باشیم.

وزیر دادگستری خاطر نشان کرد: مدیران به گونه‎ای کار کنند که خاطره خوبی در ذهن مردم به جا بگذارند. از دین و تقدس برای پست و سمت استفاده نشود و خدمت باید برای رضایت خداوند باشد.

وی یادآور شد: امسال دشمنان فشارها و اقدامات خود را علیه ایران افزایش خواهند داد. ما در این شرایط همه سرنشینان یک کشتی هستیم. نباید ارکان نظام را تضعیف کرد، همه باید وحدت داشته باشیم.

آوایی خاطرنشان کرد: هیچ توجیهی برای تخریب یکدیگر نداریم، به حفظ کشور و نظام کمک کنیم.

وی همچنین گفت: فرصت‌ها برای خدمتگزاری سریع به پایان می‌رسد و ما برای خدمت به مردم و رضای خدا باید کار کنیم.

آوایی گفت: مسائل اولویت دار استان و کوهدشت را پیگیری می‌کنم.

وزیر دادگستری در سفر یک‌روزه به لرستان چند طرح عمرانی را نیز افتتاح کرد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.