معاون استاندار لرستان: 1160 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی تخصیص یافت

on .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت:سهم اعتبارات استانی در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی 2 هزار و 560 میلیارد ریال بوده که از این رقم یکهزار و 160 میلیارد ریال تخصیص یافته است.

به گزارش اداره کل روابط عمومیاستانداری لرستان، گودرز امیری در نشست بررسی اعتبارات اشتغال روستایی در محل استانداری افزود: بانک‌ها حدود 877 میلیارد ریال پرداخت کرده اند و 219 میلیارد رال نیز ثبت قرارداد شده است.
وی تاکید کرد: از پرداخت تسهیلات به پروژه‌هایی که اشتغال ایجاد نکرده‌اند ،جلوگیری می‌شود.
وی با بیان اینکه اکنون با 87 درصد پرداختی رتبه 15 کشوری را داریم، افزود: در صورت جذب 100 درصدی اعتبارات اشتغال روستایی برای تخصیص مجدد از طریق مرکز پیگیری خواهد شد.
امیری بر لزوم بازدید و نظارت طرح‌های صنعتی استان از طرف سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و استانداری تاکید کرد و گفت: دستگاه‌ها و بانک‌ها موظف هستند لیست تمامی طرح‌هایی که از تسهیلات استفاده کرده‌اند در اختیار سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قرار داده و گزارشی از روند اجرای آنها ارائه کنند.
وی ادامه داد: طرح‌هایی که علیرغم دریافت تسهیلات اجرایی نشده‌اند طبق ضوابط با آنها برخورد خواهد شد.
امیری گفت: از پرداخت ادامه تسهیلات به پروژه‌هایی که از طرح اشتغال فراگیر و روستایی استفاده کرده‌ اما بیمه افراد را پرداخت و ایجاد اشتغال نکرده‌اند جلوگیری شود.
وی تاکید کرد: این دسته از افراد در صورتی‌که تسهیلات را گرفته‌اند باید نسبت به عودت آن اقدام کنند.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.