‍ پیام تقدیر دکتر خادمی استاندار لرستان به مناسبت برگزاری شانزدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان و مداحان حسینی

on .

شانزدهمین اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و مداحان حسینی با شکوه فراوان در چهلمین سال پیروزی انقلاب حسینی و با حضور اندیشمندان و مداحان و مقامات کشوری و استانی در فضایی معنوی به میزبانی استان لرستان برگزار گردید.
این اجلاس فرصتی فراهم آورد تا بخشی از سنت دیرین عاشورایی این دیار را توام با توانمندیهای استان به محضر مردم ایران زمین ارائه نماییم.
اینجانب مراتب سپاس و قدردانی خود را از همراهی نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه خرم آباد حاج آقا میرعمادی، ریاست و قائم مقام سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران و بسیج رسانه ملی، اعضای محترم شورای تامین استان، مدیران کل و کارکنان دستگاههای اجرایی، فرهنگی و خدماتی، شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر خرم آباد، هیئات مذهبی و مداحان و عاشقان حسینی، تشکلهای مردم نهاد و بویژه از مردم مهمان نواز استان لرستان بواسطه ی همکاری همدلانه در امر برگزاری این اجلاس اعلام می دارم.
امید است در آستانه ی فرارسیدن ایام حزن و اندوه محرم و باشور حسینیِ برگرفته از شعور حسینی بتوانیم در راستای ارتقای فرهنگ متکی بر معارف اهل بیت علیهماالسلام تلاش نموده و با مدد گرفتن از ایشان در جهت خدمت به مردم شریف استان گام برداریم.

خادمی
استاندار لرستان

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.