استاندار لرستان: افراد سوء استفاده گر دنبال کار نیستند

on .

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر خادمی استاندار پرتلاش و پیگیر لرستان در سفر یک روزه خود به سلسله در جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری که با حضور معاونین اقتصادی و عمرانی،مشاورین استاندار و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی برگزار شد شرکت کرد.
دکتر خادمی در این دو جلسه به تلاش برای توسعه لرستان با وحدت و آرامش تاکید کرد و گفت: مدیریت جهادی و ریسک پذیری یک اصل مهم در مدیریت است.
وی با تشکر از فرمانداران، مدیران عامل بانک ها و مدیران دستگاههای اجرایی برای تحقق سند اشتغال استان افزود: نکته مهم در ایجاد طرحها بحث اشتغال است.
استاندار لرستان با تاکید بر ایجاد اشتغال عینی و واقعی گفت: اشتغالهای سوری و کاغذی و آمارهای کاغذی نه تنها قابل قبول نیست، بلکه نمی توان از آنها به عنوان یک ملاک و معیار استفاده کرد.
دکتر خادمی عنوان کرد: باید در ازای هر طرح و تسهیلات یک یا چند شغل جدید ایجاد شود.
وی با تاکید ایجاد طرحهای گردشگری با رویکرد بوم گردی در استان یادآورشد: در مناطقی از لرستان همچون سلسله می توان این طرحها را ایجاد کرد.
دکتر خادمی با بیان اینکه تمام تلاش خود را در راستای توسعه استان بکار می گیریم تاکید کرد: ایجاد اشتغال و رفع مشکل بیکاری از مهمترین دغدغه های مردم است، از این رو با وحدت، همدلی و آرامش می توانیم به سمت توسعه لرستان حرکت کرد.
استاندار لرستان تاکید کرد: افراد سوء استفاده گر دنبال کار نیستند و از وحدت وآرامش ضرر می کنند.
وی خاطر نشان کرد: باید تلاش شود توسط بانکها افراد تحت حمایت نهادهای حمایتی از تسهیلات کم بهره استفاده کنند.
وی از سرمایه گزاران خواست تا با مطالعه دقیق سرمایه گزاری کنند، تا در آینده با مشکل مواجه نشوند.
در ادامه این سفر با حضور دکتر سید موسی خادمی استاندار لرستان، علی رستمیان نماینده مردم سلسله در مجلس، امام جمعه الشتر، معاونین استاندار و جمعی از مدیران طرح آبیاری تحت فشار در عالم آباد فیروز آباد افتتاح شد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.