استاندار خبر داد: برگزاری انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی لرستان در ۹ شعبه

on .

استاندار لرستان از برگزاری انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی استان در ۹ شعبه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر سید موسی خادمی در بازدید از برگزاری هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اظهار کرد: این انتخابات در ۹ شعبه اخذ رای در سراسر استان در حال برگزاری است.

وی با اشاره به اینکه وزارت راه اصلاحاتی در قوانین و روش‌های اجرایی انجام داده است، بیان کرد: این تغییرات کسانی را که می‌توانند در انتخابات شرکت کنند محدود کرده است، همچنین تعارض منافع منظور شده و نیروهای اداری نمی‌توانند شرکت کنند.

استاندار لرستان تصریح کرد: در راستای بررسی ایراداتی که مربوط به قوانین اصلی نیست، در چارچوب مشکلات استانی و شهرستانی هیئت چهار نفره تشکیل شده که از این طریق مسائل را پیگیری خواهیم کرد.

وی افزود: در سازمان شهرداری‌ها و نظام‌ مهندسی کار به سهولت لازم انجام نمی‌شود و مردم دچار مشکل هستند که انتظار داریم در دور جدید با توجه به اصلاحات انجام شده روند کار بهتر شود.

دکتر خادمی به دو نظریه در ارتباط با انتخاب ناظر اشاره کرد و با بیان این که ناظر را مالک یا همان سازنده انتخاب کند یا سازمان نظام مهندسی، گفت: مهم این است که ناظر وظیفه، مسئولیت اجتماعی و حرفه‌ خود را به درستی انجام دهد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.