دیدار مدیر کل و کارکنان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان با دکتر خادمی استاندار لرستان به مناسبت روز جهانی جهانگردی

on .

صنایع دستی و گردشگری لرستان به مناسبت روز جهانی جهانگردی مدیر کل و کارکنان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان با دکتر خادمی استاندار محترم لرستان دیدار کردند.
در این دیدار دکتر خادمی ضمن تبریک روز جهانی جهانگردی و هفته گردشگری از خدمات مدیر کل و کارکنان این اداره کل تقدیر کرد.
استاندار لرستان گفت: در حوزه گردشگری علیرغم کاستی های موجود کارهای خوبی صورت گرفته است.
نماینده عالی دولت تصریح کرد: گردشگری بدلیل مزایای چون کم هزینه بودن نسبت به دیگر صنایع، سازگاری با منطقه و طبیعت ما نقش کلیدی در توسعه استان دارد و اگر دنبال توسعه هستیم بایستی این بخش تقویت شود.
دکتر خادمی افزود: استفاده از جاذبه های گردشگری استان بایستی با توجه به دو اصل عدم آسیب به طبیعت و بهره مندی اقتصادی جوامع محلی صورت پذیرد.
استاندار لرستان با اشاره به جاذبه های متعدد تاریخی و طبیعی لرستان گفت: جهت رسیدن به جایگاه واقعی استان بایستی جدی تر، فعالتر و پیگیرتر بود تا اتفاقات مثبت صورت پذیرد.
دکتر خادمی با تاکید بر اینکه کارها بایستی با انجام مطالعات صورت پذیرد اظهار داشت: کار بد قابل برگشت نیست و حتما کارهای توسعه ای با مطالعه و مشاوره انجام شود.
استاندار لرستان با اشاره به رشد بالای حضور گردشگر در استان در ایام نوروز گفت: خوشبختانه شاهد میزان افزایش رضایتمندی در میان گردشگران نسبت به سال گذشته بودیم.
نماینده عالی دولت در استان در پایان ابراز امیدواری کرد با انجام کارهای پایه ای امسال شاهد لرستانی متفاوت تر باشیم.
در ابتدای این دیدار مهندس قاسمی از نگاه ویژه استاندار نسبت به بحث گردشگری و میراث فرهنگی و اختصاص اعتبارات ویژه در جهت توسعه زیر ساختهای گردشگری استان تشکر کرد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.