‍ معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان: راهپیمایی عظیم اربعین حسینی پاسخی به حرکت های کورکورانه تروریست هاست

on .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، حبیب الله خجسته پور صبح امروز شنبه در دومین جلسه ستاد اربعین استان که با حضور جمعی از اعضاء و کمیته های مختلف برگزار شد، گفت: استان لرستان امسال با برگزاری اجلاس سراسری پیرغلامان زودتر به استقبال محرم و صفر رفت که این امر بازتابهای گسترده ای در راستای ترویج فرهنگ حسینی به ویژه شیوه عزاداری مردم لرستان داشته است.
وی با بیان اینکه موضوع راهپیمایی اربعین حسینی هم عبادی است و هم سیاسی تاکید کرد: این حرکت عظیم می تواند پاسخی به جنایات دشمنان نظام و اسلام باشد.
خجسته پور گفت: سال گذشته در بخشهای مختلف برای کمک به زوار اربعین حسینی تمام تلاش خود را بکار گرفته و امسال نیز براساس مجوزهای شرعی تلاش خود را برای کمک به موکبهای داخل و خارج کشور بکار خواهیم گرفت.
وی افزود: 10کمیته در راستای خدمات دهی در بخشهای مختلف اربعین حسینی در استان تشکیل شده و تمام تلاش خود را در راستای خدمات دهی به زائران بکار گرفته شده است.
وی افزود: یک شماره حسابی توسط ستادعتبات عالیات برای جمع آوری نذورات مردمی از طریق صدا و سیما و رسانه های اعلام شده تا مردم بتوانند کمکهای خود را به این شماره واریز کنند.
معاون سیاسی استاندار لرستان گفت: ستاد عتبات عالیات استان برنامه ای برای برخورد با موکبهای غیر مجاز و بدون مجوز داشته باشند.
وی بحث پیگیری تامین دارو و سوخت کامیونهای که به خارج کشور برای ارسال اقلام موکبهای اربعین را در اولویت خود قرار داد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.