تاکید دکتر خادمی: آرامش و امنیت بستر توسعه لرستان است

on .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، توسعه با هر تعریف و مفهومی لاجرم در یک بستر تحقق می یابد که این بستر دارای یک سری ویژگی ها و مولفه هاست که وجود آنها برای تحقق فرایند توسعه ضروری و اساسی است.
یکی از ویژگی ها و شاید مهمترین مولفه بستر و زمینه تحقق توسعه آرامش و امنیت است.
بدون وجود جوی آرام و فضای امن نه تنها توسعه تحقق نخواهد یافت، بلکه شرایط موجود در جهت مقابل توسعه یعنی پس رفت و عقب گرد حرکت خواهد کرد و تمام برنامه ها و طرحهای برنامه ریزان و نخبگان نقش بر آب خواهد شد.
اصولا آرامش، همدلی و وحدت بین نخبگان، افراد و گروه‌های موثر در امور جامعه این فضا را برای دست اندرکاران امور فراهم می‌آورد که برنامه‌ریزی‌های دقیق تری در راه رسیدن به توسعه داشته باشند و در فرایند اجراء این برنامه ها کمتر با مشکل روبرو شود.
خوشبختانه شرایط و فضای موجود در استان لرستان امروزه فضایی مناسب برای رقم خوردن تغییرات و تحولات مثبت و تحقق رشد توسعه این استان است.
همدلی، وحدت، همگرایی و آرامش امروز در لرستان که ناشی از عملکرد صحیح و فرصت شناسی مدیریت ارشد استان به عنوان نماینده عالی دولت در استان است، زمینه ای فراهم آورده که مدیران دستگاه‌های اجرایی هم و غم و تمام وقت و انرژی خود را در راستای رشد و توسعه استان به کار گیرند.
تاکیدات دکتر سید موسی خادمی استاندار تلاشگر و پیگیر استان لرستان برای آرامش، وحدت و همدلی این روزها در جلسه های مختلف نشان از دلسوزی و توسعه همه جانبه ایشان نسبت به استان لرستان دارد که البته از دیرباز در روش مدیریتی وی این امر کاملا هویدا بوده است.
باید قبول کنیم که توسعه و پیشرفت لرستان با همدلی و همکاری همه اقشار مختلف مردم امکانپذیر است، از این رو شخص استاندار و دولت به تنهای نمی تواند این مهم را اجرایی کنند بلکه باید دست به دست هم دهیم در راستای آبادانی لرستان قدم برداریم.
امروز مدیریت ارشد استان با تمام توان در بخشهای مختلف پای کار بوده که یکی از مهمترین کارهای ایشان بررسی مشکلات مناطق محروم استان و سفر به این مناطق است.
وی در بدو ورود به لرستان علاوه بر سفرهای شهرستانی به مناطق محروم با حضور نمایندگان مردم در مجلس، معاونین، فرمانداران و مدیران دستگاههای اجرایی سفر کرده و همانجا تصمیماتی در خصوص رفع مشکلات آنها گرفته تا با تمام توان در کنار همه مردم به ویژه قشر محروم باشد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.