‍ معاون استاندار لرستان: کمبود کالاهای اساسی در بازار جو روانی است

on .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: به نظر می رسد یک جو روانی مبنی بر کمبود کالاهای اساسی در جامعه ایجاد شده که اینگونه نیست و تامین اقلام مورد نیاز مردم در سطح ملی و استان مشکلی ندارد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، گودرز امیری روز یکشنبه در بازدید از چند فروشگاه زنجیره ای خرم آباد به همراه استاندار لرستان افزود: در حال حاضر سیستم حمل و نقل استان نیز مشکلی ندارد و چنانچه فروشگاههای زنجیره مشکل جابجایی اقلام دارند آمادگی تامین این زیرساخت برای آنان وجود دارد.

وی ادامه داد: سخنانی مبنی بر کمبود برخی اقلام از جمله برنج، روغن، دستمال کاغذی و پوشک بچه در بازار مطرح است اما این اقلام و سایر کالاهای اساسی به اندازه کافی در انبار فروشگاه های زنجیره ای موجود می باشد.

وی تصریح کرد: چنانچه تامین برخی اقلام توسط خرده فروشی ها وجود ندارد مردم می توانند با مراجعه به فروشگاه های زنجیره ای کالاهای مورد نیاز خود را با قیمت مناسب خریداری کنند.

امیری اضافه کرد: از ابتدای تیرماه تاکنون 38 هزار بازرسی از بازار استان انجام و در این راستا سه هزار پرونده به ارزش تخلفاتی 290 میلیارد ریال تشکیل شده است.

وی با باین اینکه امروز نیز سه انبار احتکار کالا از جمله رب گوجه فرنگی در استان کشف شده بیان کرد: کالاهای شناسایی شده با دستور مراجع زیربط همان روز در سطح بازار توزیع می شوند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.