معاون استاندار مطرح کرد: تشکیل قرارگاه «رفع مشکلات اقتصادی» در لرستان

on .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با تاکید بر تلاش شبانه‌روزی مسئولان برای رفع مشکلات اقتصادی گفت: در این راستا قرارگاه رفع مشکلات اقتصادی در لرستان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر حبیب‌الله خجسته‌پور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان امروز دوشنبه نهم مهر در همایش شورای سیاست‌گذاری و راهبری نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی لرستان، با اشاره به اینکه کشور ایران با توجه به موقعیت استراتژیکی از قدیم مورد طمع جهان‌خواران بوده است، اضافه کرد: بر این اساس شکل و ماهیت حکومت‌های مستقر در ایران برای جهانخواران قابل اهمیت بوده است.
وی با اشاره به اینکه از چهل سال گذشته که نظامی با رهبری مرجع تقلید و ماهیت دینی روی کار آمد استعمارگران روی ایران حساس شدند، اظهارکرد: این کشورهای استعمارگر منافع خود را در خطر می‌دیدند این در حالی است که مشکل دشمنی با انقلاب اسلامی بر سر ماهیت دینی آن است.
خجسته‌پور با ذکر این مطلب که استکبار جهانی از لحظه پیروزی انقلاب اسلامی به دنبال کارشکنی بود، تصریح کرد: علیرغم این مورد اما خللی در مصمم بودن مردم ایجاد نشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان با بیان اینکه دشمنان وقتی دیدند با هیچ روشی نمی‌توانند با نظام اسلامی ایران و مردم مبارزه کنند تصمیم گرفتند از درون برای مردم خط مشی تعیین کنند، اضافه کرد: دشمنان به خیال خام خود گفتند نظام اسلامی نباید جشن چهلمین سالگرد پیروزی را برگزار کند.
وی به طرح شعار حمایت از مردم توسط جهان‌خواران اشاره کرد و گفت: مگر می‌شود حامی مردم بود و اجازه نداد دارو به مردم ایران ارسال شود.
خجسته‌پور با ذکر این مطلب که باید به مردم صبور که فشارهای اقتصادی را تحمل کردند تبریک گفت و مسئولان وظیفه دارند شبانه‌روز در رفع مشکلات کوشا باشند، تصریح کرد: در جهت رفع مشکلات اقتصادی قرارگاه رفع مشکلات اقتصادی در لرستان تشکیل شد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.