‍ دکتر خادمی: ایران در مذاکرات برجام نشان داد که کشور به حقی است

on .

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر سید موسی خادمی استاندار لرستان صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در استان لرستان که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی یادآور شد: امسال هفته نیروی انتظامی در شرایط و مقطعی برگزار می شود که کشور در موقعیت خاص و ویژه ای قرار دارد، موقعیتی که در آینده به یکی از پیروزی های مسلسل جمهوری اسلامی تکمیل می شود.
وی با اشاره به اینکه امروز دو تصویر مهم و متفاوت از جمهوری اسلامی ایران به جهان نشان داده شده که یکی تصویری است، از سوی دشمنان و دیگری تصویر واقعی ایران اسلامی است.
دکتر خادمی با اشاره به اینکه تصویر غلطی که از سوی دشمنان از ایران به نمایش گذاشته می‌شود، این است که ایران در بخش‌های مختلف به ویژه اقتصادی در کشور دچار مشکلات و نارضایتی هایی است و آنها نیز با تهدید قدیمی و از کار افتاده به نام تحریم به این وضعیت دامن می زنند، گفت: دشمنان به قول خودشان بر این نقطه آسیب پذیر فشار وارد می کنند و به دنبال جدایی مردم از نظام هستند که این خود اشتباهی بزرگ است.
وی یادآور شد: باید به دشمنان ایران اسلامی اعلام کنیم که این فکر شما اشتباه است و هیچ وقت مردم ایران اسلامی از نظام جدا نخواهند شد، زیرا دین و مردم سالاری دو اصل در جمهوری اسلامی ایران است.
استاندار لرستان گفت: تصویر دوم و درستی که از ایران به نمایش گذاشته شده است، این است که ایران به عنوان کشوری مقتدر در منطقه از لحاظ قدرت ملی، موقعیت جغرافیایی، منابع انرژی و غیره است.
دکتر خادمی تصریح کرد: ایران اسلامی در بحث نیروی انسانی در رده بهترین کشورهای جهان قرار دارد و در زمینه زیرساخت ها بعد از انقلاب نیز در جایگاه مناسب و خیلی خوبی قرار گرفته است.
استاندار لرستان گفت: قدرت دفاعی و قدرت بازدارنده ایران اسلامی امروز در بهترین شرایط قرار دارد و کوچکترین حرکت دشمن با بزرگترین قدرت پاسخ داده می شود.
دکتر خادمی با اشاره به اینکه قدرت ملی برتر ایران در عرصه ی نرم است، عنوان کرد: امروز خیلی از کشورهای جهان از ایران در بخشهای مختلف به ویژه قدرت بسیج و غیره الگو می‌گیرند دکتر خادمی افزود: امروز ایران اسلامی در مذاکرات برجام نشان داد که کشور به حقی است و به تمام تعهدات خود در این بخش عمل کرده است، از طرف دیگر آمریکا با ترک برجام بی اعتمادی خود را به جهانیان ثابت کرد و در سخنرانی سازمان ملل مورد تمسخر سران جهان قرار گرفت.
وی عنوان کرد: سخنرانی رییس جمهور محترم کشورمان در این سازمان مورد استقبال سران جهانیان قرار گرفت.
دکتر خادمی افزود: مردم لرستان مردمی ولایی و پشتیبان نظام، رهبری و انقلاب اسلامی هستند.
وی اظهار داشت: نیروی انتظامی در لرستان با ایجاد حس همبستگی و رفتار مهربانانه خود رضایتمندی مردم از این نیرو را به دنبال داشته است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.