‍ دکتر خادمی در دیدار صمیمی با جمعی از کودکان لرستانی: پیشنهاد کودکان لرستانی را در حد توان اجرایی می کنم

on .

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر سید موسی خادمی صبح امروز شنبه در دیدار صمیمی کودکان عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان لرستان که به مناسبت هفته ملی و روز جهانی کودک در استانداری لرستان برگزار شد، ضمن تبریک هفته کودک گفت: تاکنون کارهای خوبی در زمینه بحث کانون پرورش کودکان و نوجوانان در استان لرستان صورت گرفته اما این کافی نیست و باید در این زمینه بیشتر تلاش کنیم.
وی خطاب به کودکان عنوان کرد: حضور شما بوی امید و زندگی می ‌دهد و باید گفت شما آیندگان و آینده سازان کشور ایران اسلامی هستید.
دکتر خادمی تصریح کرد: استان لرستان استانی زیبا در بخش های مختلف است و ما باید از ظرفیت و استعداد های موجود در استان لرستان برای هر چه قشنگ و زیبا تر شدن این استان تلاش کنیم.
استاندار لرستان خطاب به کودکان لرستانی گفت: هم باید به ایران عزیزمان عشق به ورزید و هم به استان زیرا آینده ایران اسلامی به دست شما ها آباد می شود.
وی با طرح سئوالی از کودکان حاضر در جلسه که اگر شما استاندار لرستان بودید، برای استان و شهر خود چکار می کردید، گفت: به کودکانی که در پاسخ این سئوال بهترین پیشنهاد را ارائه دهند در حد توان آن را اجرایی و جوایزی اهدا خواهد شد.
استاندار لرستان گفت: وظیفه ما مسئولان ایجاد فضای امن و بدون ترس در خانه، مدرسه و بیرون برای کودکان است.
وی افزود: در این مدت برای تقویت استعداد کودکان در استان کارهای خوبی صورت گرفته و بزودی سه مرکز دیگر در این زمینه به بهره برداری می رسند.
دکتر خادمی یادآورشد: همه ما باید به وظایف خود در مقابل کودکان آگاهی کامل داشته باشیم.
در این مراسم توسط کودکان لرستانی لوح سپاس و تقدیری به خاطر حمایت های استاندار لرستان طی یکسال گذشته از کودکان این استان اهدا شد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.