‍ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان: دکتر خادمی صادقانه تلاش می کند و اهل هیاهو نیست

on .

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، احمدمرادپور در نشست خبری خود با اصحاب رسانه گفت: خبرنگاران حلقه بین مردم و مسئولان هستند و باید گفت، خبرنگاری یک علم و تخصص است و کسی که انتقال دهنده یک خبر است، باید دارای تخصص و فن در این رشته باشد.
وی با بیان اینکه مدیریت ارشد استان شخصیتی دلسوز، سالم و توانمند است، اظهار داشت: استاندار لرستان تمام هم و غمش توسعه لرستان است و از هیچ کوششی در این زمینه دریغ نکرده است.
مرادپور تاکید کرد: دست منتقدان منصف را می بوسم و باید از نقدهای غیرمنصفانه پرهیز شود، زیرا جز عدم توسعه هیچ چیز دیگری به دنبال نخواهد داشت.
وی در ادامه عنوان کرد: بزودی یک تور خرم آباد گردی با حضور خبرنگاران برگزار و از روند پروژه های عمرانی از نزدیک بازدید به عمل می آید.
معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری لرستان گفت: تعطیلی برج امید به دلیل عدم اعتبار بوده چون در گذشته تعهد داده شده که اعتبار این پروژه از محل فروش ساختمان استانداری تامین شود که این اعتبار هم کافی نبوده و در حال حاضر بین 60تا 70میلیاردتومان اعتبار مورد نیاز این پروژه است.
وی اظهار داشت: روند چهار خطه خرم آباد پلدختر کند نیست، اما کوهستانی بودن آن این روند را کند کرده است.
وی افزود: اگر مدیر اشتباه کرد صادقانه به مردم بگوید اشتباه کردم
مرادپور گفت: مدیران باید ارتباط خود را با خبرنگاران تقویت کنند و موضوعات و اخبار را شفاف و صادقانه در اختیار خبرنگاران بگذارند.
معاون عمرانی استاندار گفت: اگر خبری مبتنی بر اطلاعات درست و دقیق باشد، تأثیرگذاری آن بیشتر است.
معاون عمرانی استاندار لرستان گفت: اگر مدیری در عملکردش اشتباه میکند باید صادقانه از مردم پوزش بخواهد و با مردم به صورت شفاف سخن بگوید.
معاون عمرانی استاندار لرستان گفت: استاندار لرستان اهل هیاهو و تبلیغات نیست و اهل کار به صورت چراغ خاموش بوده است.
وی تاکید کرد: قصد کاندیداتوری ندارم و دنبال منافع و چیز خاصی هم نیستم بلکه هدفم، خدمت به استان و انجام کار است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.