‍ استاندار لرستان: ۸۰ درصد تامین امنیت داخلی برعهده نیروی انتظامی است

on .

استاندار لرستان بر لزوم آشنایی به دانش روز نیروی انتظامی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر سید موسی خادمی صبح چهارشنبه در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی استان در سالن جلسات استانداری ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: امیدواریم فرصتی فراهم شود که بتوانید خدمات خود را شفاف‌تر و سریع‌تر معرفی کنید و کارهای انجام شده را به مردم توضیح دهید تا آنان نیز بهتر با خدمات و زحمات شما آشنا شوند.

وی با اشاره به تمامی آمار و شاخص‌های ارائه شده طی جلسات مختلف در خصوص نیروی انتظامی گفت: این بیانگر روند رو به رشد نیروی انتظامی است.

استاندار لرستان بیان کرد: با بررسی امنیت به معنی عام در حوزه داخلی، نزدیک ۸۰ درصد آن به عهده نیروی انتظامی است.

وی افزود: امروز این حوزه برای کشور مهم‌تر است چراکه وسعت فعالیت آن در بیشتر مسائل اجتماعی و امنیت جامعه گسترده است.

دکتر خادمی با بیان اینکه نیروی انتظامی نمی‌تواند سازمان سنتی باشد تصریح کرد: گروه‌ها و جامعه هدف خیلی زود تغییر می‌کنند از این رو باید سریع به روز شوید در غیر این صورت آسیب بزرگی خواهیم دید.

وی در ادامه افزود: در حوزه IT، تعریف جرایم و برخورد با آن، علوم اجتماعی، بحث‌های مردمی و... اگر مطابق با آخرین تکنولوژی و دستاوردها عمل نکنید دچار مشکل خواهید شد.

استاندار لرستان گفت: ارتباط نیروی انتظامی با محیط بسیار مهم بوده چراکه یک سازمان گسترده، پیچیده و در عین حال نیازمند به روز شدن و آشنایی به دانش روز است و همواره مورد تاکید فرماندهی عالی مقام معظم رهبری و جانشینی وزیر کشور بوده که بر نزدیک بودن بیشتر با این مجموعه اصرار دارند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.