دکتر مرادپور تاکید کرد داشتن اطلاعات کافی از روستاهای لرستان مهم و ضروری است

on .

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر احمد مرادپور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان ظهر امروز در روستایی قلعه سنگی خرم آباد در جمع ماموران آمارگیر ویژگی های مسکن روستایی با بیان اینکه هر 5سال یکبار طرح آمارگیری ویژگی روستاهای کشور و به طبع لرستان آغاز می شود، گفت: استان لرستان دارای 2983روستا با بیش از 650هزار نفر جمعیت است که این طرح آمارگیری امسال در 10درصد روستاهای استان یعنی 310روستا امروز آغاز شده است.
وی عنوان کرد: هر جا که آسیبی در بخشهای مختلف دیده ایم و یا ضرری متحمل شده ایم، وقتی که ریشه یابی کرده ایم از عدم اطلاعات کافی و یا داشتن اطلاعات نادرست بوده است.
دکتر مرادپور خطاب به آمارگیران مسکن روستایی تاکید کرد و یادآورشد: باید اطلاعاتی که جمع آوری می کنید براساس واقعیتها و اطلاعات فنی خود شما باشند، زیرا در آینده براساس همین اطلاعات در طرح جامع مسکن روستایی و کارهای دیگر در روستا تصمیم گیری می شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان گفت: از امروز همه فرمانداران، بخشداران و دهیاران موظف هستند، نهایت همکاری خود را با ماموران آمارگیر مسکن روستایی در 11شهرستان را داشته باشند.
وی در ادامه از صدا و سیمای لرستان خواست یک برنامه آموزشی در این زمینه برای همکاری هرچه بیشتر مردم با ماموران آمارگیر مسکن روستایی را داشته باشند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.