‍ استاندار لرستان: لازمه کار سیستمی، هماهنگی مدیران با هم است

on .

استاندار لرستان گفت: مدیران الگوی کارکنان خود هستند.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر سید موسی خادمی در جلسه‌ای که با حضور مدیران ستادی استانداری برگزار شد، اظهار کرد: لازمه کار سیستمی، هماهنگی مدیران با یکدیگر است برای همین باید نگاه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند.

به گفته وی تعهد، تعصب کاری و هماهنگی مدیران پیش زمینه موفقیت در کار و همچنین اهداف دولت و نظام است.

دکتر خادمی یکی از مشکلات سیستم‌های مدیریتی را بی‌نظمی در کار و فعالیت عنوان کرد و گفت: تاثیر نظم در موفقیت مدیران بسیار مهم است و این موضوع می‌تواند کمک شایانی در راستای تحقق اهداف و انجام مطلوب فعالیت‌ها داشته باشد.

استاندار لرستان بیان کرد: مدیران به عنوان الگو برای کارکنان خود باید نظم را رعایت کرده و این نظم را به آنان انتقال دهند.

وی تصریح کرد: مدیران باید جدی‌تر در مراسم‌های ملی و مذهبی حضور داشته باشند.

خادمی رصد حوزه‌های مدیریت در سطح استان را از وظایف مدیران ستادی عنوان کرد و گفت: این افراد برای کمک و ایجاد انگیزه بین دستگاه‌ها در حل مسائل و مشکلات آنها ورود کنند.

استاندار لرستان از وظایف مدیران به برنامه‌ریزی اشاره کرد و با مهم دانستن این مقوله گفت: برنامه‌ریزی وسیله‌ای است که با توسل به آن، وضعیت واحد یا سازمان تحت نظارت مدیر در آینده پیش‌بینی شده و راهکارهای مناسب برای تحقق اهداف از قبل معلوم را فراهم می‌کند برای همین نیاز است که مدیران به این موضوع بیشتر توجه کنند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.