‍ معاون استاندار: بدهی‌ دستگاه‌های دولتی به شرکت برق لرستان تهاتر می‌شود

on .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان از تهاتر بدهی‌های دستگاه‌های دولتی استان به شرکت برق خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، گودرز امیری در جلسه وصول مطالبات شرکت توزیع برق استان اظهار کرد: یکی از فرصت‌های ارزشمند برای پرداخت بدهی‌های دولت و اشخاص حقیقی و حقوقی بند واو تبصره ۵ قانون بودجه سال ۹۷ است.

وی از مشکلاتی که بر سر راه اجرای این قانون وجود داشت را بحث تهاتر بدهی‌های شرکت برق عنوان کرد و افزود: هم‌اکنون با تعاملی که در سطح ملی انجام شده پذیرفته‌اند که به صورت کلی در سطح کشور بدهی‌های دولت با شرکت برق از طریق ادارات در سطح استان‌ها پرداخت شود.

امیری ادامه داد: همچنین از طرفی بدهی‌های شرکت برق به دولت در سطح ملی تهاتر می‌شود که بر این اساس جلسه امروز تشکیل شد و طی آن مشخص شد که ادارات دولتی بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان به شرکت برق بدهکار هستند که باید تا آخر وقت اداری امروز نسبت به تکمیل فرم‌های مربوط و ثبت در سامانه و پیگیری برای تهاتر این وجوه از طریق ادارات و دستگاه‌های اجرایی دولتی در سطح استان انجام شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان بیان کرد: امیدواریم این ۲۰ دستگاه بدهکار به شرکت برق با اهتمام و مدیریت تا آخر وقت امروز نسبت به طی مراحل قانونی و پرداخت بدهی خود اقدام کنند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.