مرادپور تاکید کرد : فراهم شدن شرایط برای افراد صاحب ایده در بخش های مختلف عمران

on .

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان،  احمد مرادپور عصر امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل ستاد بحران استان لرستان، سرپرست دفتر فنی و سرپرست امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری لرستان که در معاونت استانداری لرستان برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهندس آریایی مدیر کل اسبق ستاد بحران استان، مهندس موسوی مدیر کل اسبق دفتر فنی و مهندس هرمز نصیری مدیرکل اسبق امور شهری استانداری لرستان اظهار داشت: باید از تجربیات افراد صاحب فن و بزرگان مجموعه عمرانی استانداری لرستان استفاده شود و شرایط برای رشد جوانان در زمینه های مختلف و سیستم های اداری فراهم شود.
وی توجه به جوانگرایی در عرصه های مدیریتی را مهم برشمرد و گفت: باید شرایط برای افراد صاحب ایده و برنامه فراهم شود و تجربیات بزرگان در بخش‌های مختلف استفاده کرد.

مرادپور یادآور شد: مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی یک امانت است و باید از این امانت به خوبی استفاده کنیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان تأکید کرد: مجموعه معاونت عمرانی استان یک خانواده است و همه باید در کنار هم برای توسعه و پیشرفت استان لرستان تلاش کنیم.
وی جابجایی مدیران را یک امر طبیعی دانست.
در ادامه این مراسم غلامرضا آقامیرزایی به عنوان مدیر کل ستاد بحران، فرشاد یوسفوند سرپرست دفتر فنی و سیاوش سپهوند به عنوان سرپرست امور شهری و شوراهای استانداری لرستان منصوب شدند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.