‍ ‍ بازدید استاندار از پروژه‌های عمرانی شهری در خرم‌آباد

on .

استاندار لرستان از روند پیشرفت احداث زیرگذر بهارستان و پل‌های در حال احداث بر روی رودخانه خرم‌رود در خرم‌آباد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر سیدموسی خادمی در جریان بازدید از زیرگذر بهارستان و پل‌های در حال احداث بر روی رودخانه خرم‌آباد در راستای رفع موانع و مشکلات، آگاهی از آخرین پیشرفت فیزیکی و سرعت‌بخشی به آن‌ها با بیان اینکه ساخت این دو پل بر روی رودخانه از پروزه‌های مهم عمرانی مرکز استان هستند، اضافه کرد: با احداث این پل‌ها حجم قابل توجهی از بار ترافیک خرم‌آباد کاسته می‌شود.
دکتر خادمی با اشاره به پیشرفت پل‌های رودخانه خرم‌رود طبق برنامه زمان‌بندی، اضافه کرد: ساخت‌وساز پل‌های در حال احداث بر روی رودخانه خرم‌رود طبق تعهد پیمانکار تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد‌.
استاندار لرستان از روان‌سازی رفت و آمد شهری و بهبود تردد با افتتاح پروژه زیرگذر بهارستان سخن به میان آورد و با ذکر این مطلب که عمده کار این پروژه انجام شده است، اضافه کرد: کار بیس و ساب‌بیس و زیرسازی آسفالت از ابتدای زیرگذر شروع شده است و خرده‌ کارهای باقیمانده نیز با برخی هماهنگی‌ها انجام خواهد شد.
دکتر خادمی در ادامه بازدید خود از جاده سرابیاس به بلیلوند که به مناطق گردشگری قلاگل و آبشارهای نوژیان و وارک منتهی می‌شود با انتقاد از ریختن زباله‌ها در حریم جاده‌ها بویژه جاده‌های منتهی به مراکز گردشگری، اضافه کرد: ریختن زباله در حریم جاده‌ها متناسب با فرهنگ ما نیست.
استاندار لرستان با اشاره به اینکه این جاده به سبب قرارگیری در مسیر گردشگری جنوب خرم‌آباد حائز اهمیت است، اضافه کرد: برای دومین بار حریم این جاده پاکسازی شد اما مجددا شاهد ریختن زباله در حریم آن هستیم؛ از مردم انتظار داریم که نسبت به این امر حساس باشند کمااینکه با متخلفان نیز برخورد قاطع صورت می‌گیرد.
استاندار لرستان در پایان بازدید‌های میدانی خود در خرم‌آباد به منظور اطلاع از آخرین اقدامات خدمت‌رسانی به زوار اربعین از موکب حضرت ابوالفضل‌العباس(ع) واقع در ورودی جنوب خرم‌آباد بازدید و با زائران گفت‌وگو کرد.
گفتنی است که در این بازدید معاون عمرانی استاندار، فرماندار خرم آباد، شهردار خرم‌آباد، مدیرکل بحران استانداری ، مدیرعامل همیاری و شهرداری‌های استان، سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و سرپرست دفتر فنی استانداری لرستان، استاندار را همراهی کردند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.