‍ دکتر مرادپور تاکید کرد : هر شهرستان در لرستان باید حداقل یک پارک بانوان داشته باشد

on .

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر احمد مرادپور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان در جلسه بررسی پارکهای بانوان استان لرستان که با حضور مدیرکل بانوان استانداری لرستان، فرماندار خرم آباد، شهردار خرم‌آباد، مدیران کل امور شهری و دفتر فنی استانداری و جمعی از مدیران مرتبط این حوزه که در معاونت استانداری لرستان برگزار شد، با بیان اینکه ایجاد مکان های مناسب و امن برای استفاده بانوان یک ضرورت است، گفت: در سطح تمام شهرستان‌های استان لرستان حداقل باید یک پارک بانوان جانمایی و احداث شود.
وی افزود: اگر امروز استقبال بانوان از پارک های بانوان کم است، به خاطر عدم تجهیزات مناسب در این پارک هاست که باید این تجهیزات به روز رسانی و مناسب برای این قشر باشند.
دکتر مرادپور یادآور شد: علاوه بر تجهیز پارک های بانوان در سطح شهر های استان باید تجهیزات متناسب با بانوان در دیگر پارک های عمومی این شهرها نصب شوند.
لازم به ذکر است، در این جلسه مقرر شد که همه شهرداران باید از طرح‌های تفصیلی خود جانمایی پارک بانوان را ببینند.
همچنین مکان‌هایی که شهردار خرم‌آباد برای جانمایی پارک بانوان پیشنهاد داده بازدید شود و اتاق کودک و مادر در پارکها ایجاد و تجهیز شوند.
در ادامه مقرر شد که از اعتبارات سال ۹۸ پیش‌بینی ردیفی جهت احداث پارک های بانوان در همه شهرستان‌های استان به تناسب جمعیت دیده شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.