معاون استاندار مطرح کرد: صداقت، امانتداری، شفافیت و فنی بودن رمز موفقیت یک رسانه است

on .

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر احمد مرادپور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران دفتر لرستان از نزدیک با شیوه کاری این رسانه آشنا شد.
وی در دیدار با رئیس و خبرنگاران این خبرگزاری در استان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های صورت گرفته توسط خبرگزاری ایرنا در بخش های مختلف به خصوص حوزه عمرانی استان عنوان کرد: امروز رسانه نقش کلیدی در ارتباط بین مردم و دولتمردان دارد.
وی با اشاره به اینکه هر چه ارتباط بین مردم و مسئولان توسط رسانه ها نزدیک باشد، در توسعه استان تاثیرگذار است، یادآور شد: درست انتقال دادن و شفاف سازی توسط رسانه و عدم جانبداری از سوی دیگر می تواند اعتماد مردم را نسبت به یک رسانه موفق جلب کند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان گفت: اگر می خواهیم، مردم به مسئولان اعتماد کنند، باید رسانه انتقال اطلاعات را به درستی و با شفافیت کامل دست مردم برساند.
دکتر مرادپور عنوان کرد: صداقت،امانتداری، شفافیت و فنی بودن رمز یک رسانه است، تا بتواند اعتماد مردم را نسبت به خود جلب کند.
وی افزود: علیرغم تحریمها امروز شاهد کارهای خوبی در سطح لرستان هستیم.
دکتر مرادپور گفت: امروز تیم مدیریتی استان متمرکز شده بر روی پروژههای نیمه تمام و در این رابطه 123پروژه مهم و حساس شناسایی و برای تکمیل و به سرانجام رساندن آنها تمام تلاش خود را بکار گرفته و هر ماه با حضور مدیریت ارشد استان پیشرفت فیزیکی آنها بررسی می شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.